Poznaj SVA 545, metabroń Warzone, o której prawdopodobnie nie wiedziałeś

Najlepszy zestaw SVA 545 Warzone: jak go zbudować?

Meta zmieniająca zasady gry

Od pewnego czasu meta Warzone jest zdominowana przez pistolet maszynowy HRM, karabin snajperski MORS i broń automatyczną dalekiego zasięgu, taką jak Pulemyot, Bruen czy SOA Subverter.

Niedoceniana broń

Przy stosunkowo otwartej meta dalekiego zasięgu, istnieje broń, która może poważnie konkurować, nie widząc większego zastosowania w Urzykstanie czy na Wyspie Odrodzenia. Jednym z najlepszych może być SVA 545.

Optymalizacja VAS dla Warzone

Najlepsze wyposażenie SVA 545 Warzone szczególnie wyróżnia się na średnim dystansie i zadaje duże obrażenia. Oto jak powinieneś zbudować SVA, aby uzyskać maksymalną wydajność w Warzone:

Kufa: tłumik ognia duchowego VT-7

Lufa: Lufa precyzyjna STV

Optyka: JAK Optyka bezszkła

Podstawa: Ciężki chwyt wspierający Bruena

Magazynek: 60 naboi Mag

Oczywiście możesz wprowadzić zmiany w oparciu o swój styl gry i osobiste preferencje. Na przykład możesz preferować optykę Corio Eagleseye 2,5x, szczególnie w Urzykstanie.

Jednakże na Wyspie Odrodzenia możesz woleć zamienić Underbarrel na coś takiego jak kolba Mane V6 lub naboje 5,45 High Grain.

Karabin otrzymał dość znaczące wzmocnienie w aktualizacji z 9 kwietnia, które przeszło niezauważone, wraz z ogromnym wzrostem zasięgu obrażeń, zbliżając go do metabroni.

Ponieważ te zmiany pozostały niezauważone, ciekawie będzie zobaczyć, czy 1 maja w aktualizacji Sezonu 3 Reaktywacja wprowadzone zostaną jakieś inne zmiany w balansie broni.

Źródło: www.dexerto.com