Poznaj nową strzelbę Reclaimer 18 w Modern Warfare 3

W Modern Warfare 3 pojawia się nowa broń: Reclaimer 18

Aktualizacja Reloaded sezonu czwartego Modern Warfare 3 dodaje dwie nowe bronie, z których jedna jest popularnym wyborem, który powraca, by siać spustoszenie w Internecie. W grze dostępnych jest już wiele strzelb do wykorzystania w trybie wieloosobowym lub Warzone, ale najnowszy dodatek podoba się wielu graczom Call of Duty. To powrót do podstaw, dzięki którym możesz wyeliminować wrogów w trybie wieloosobowym, Warzone, a nawet w trybie Zombie w MW3. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowej broni w MW3, Reclaimerze 18, i o tym, jak ją zdobyć.

Czym jest Reclaimer 18 w MW3 i Warzone?

Reclaimer 18 to nowa strzelba dodana w aktualizacji Reloaded sezonu czwartego MW3. Jest to broń znana wielu osobom i może stać się ulubioną bronią w trybie Battle Royale lub trybie wieloosobowym. „Weterani Call of Duty mogą znać tę legendarną i potężną strzelbę kal. 12 pod inną nazwą, a w połowie sezonu możesz wzmocnić swój arsenał dzięki tej szybko działającej i potężnej strzelbie” – powiedział Activision. „Ostatnio widziana w Call of Duty: Black Ops Cold War, ta nowa, przeprojektowana wersja oferuje podstawowe osiem półautomatycznych nabojów z 16 w rezerwie. »

Jeśli Reclaimer 18 wygląda znajomo, to dlatego, że jest to zaktualizowana wersja klasycznej strzelby SPAS-12, której gracze używali do siania spustoszenia w poprzednich grach CoD, takich jak Black Ops Cold War i oryginalny MW2 z 2009 roku. Nowa strzelba ma 15 poziomów broni postęp, co oznacza, że ​​w trakcie gry można odblokować nowe załączniki. Gdy już go zdobędziesz, użyj żetonu podwójnego XP, a zdobędziesz go dość szybko.

Jak zdobyć Reclaimer 18 w MW3 i Warzone

Reclaimer 18 można odblokować, wykonując wyzwania znajdujące się w sektorze przepustki bojowej sklasyfikowanym wcześniej w przepustce bojowej czwartego sezonu. Sektor ten znajduje się pomiędzy sektorami pierwszym, dziewiątym, dziesiątym i jedenastym.

Wyzwania zostaną włączone wraz z aktualizacją Season Four Reloaded 26 czerwca, więc wróć tutaj po aktualizacji, aby dowiedzieć się, jak odblokować nową Strzelbę w CoD. Ten artykuł będzie aktualizowany o więcej informacji, gdy tylko będą dostępne.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Dowiedz się więcej o naszej Polityce partnerskiej

Źródło: www.bing.com