Poznaj niedoceniany AR, który zastąpi szkwał Cronena w Warzone

M13B jest teraz preferowaną bronią dalekiego zasięgu w Warzone. Ekspert Warzone, IceManIsaac, ujawnił nową „uśpioną” broń dla najlepszej meta dalekiego zasięgu w sezonie 5 Warzone Reloaded.

Koniec dominacji karabinu bojowego Cronen Squall

W aktualizacji Sezonu 5, maksymalna moc i mnożniki obrażeń Cronen Squall uległy ogólnemu zmniejszeniu. Zmiany te nie wystarczyły, ponieważ karabin bojowy nadal dominował w meta dalekiego zasięgu Warzone.

Dlatego twórcy wrócili do gry, aby wprowadzić więcej zmian w aktualizacji śródsezonowej, zmniejszając mnożniki obrażeń głowy, szyi, tułowia i kończyn Cronen Squall. To ostatecznie utorowało drogę nowej broni, która ukradła show.

M13B zdobywa metakorona dalekiego zasięgu

Sezon 5 Reloaded zwiększył także mnożniki obrażeń M13B we wszystkich strefach. IceManIsaac wyjaśnia, dlaczego ta zmiana sprawia, że ​​szybkostrzelny karabin szturmowy staje się bronią niezbędną po najnowszej aktualizacji.

Korzystając ze statystyk dostarczonych przez Sym.gg, IceManIsaac porównał prędkości zabijania w Warzone pomiędzy Cronen Squall, M13B, Kastov 762, Rapp-H i Sakin MG38. YouTuber odkrył, że M13B ma szybszy TTK niż broń dalekiego zasięgu uważana za najlepszą w meta Sezonie 5 Reloaded.

„M13B zabija szybciej niż Cronen i Sakin. To szaleństwo i nawet z dużej odległości zabija szybciej niż Kastov i szybciej niż Cronen. Nigdy nie widzieliśmy meta M13, która podałaby takie liczby. »

IceManIsaac nazywa M13B „uśpionym” wyborem na sezon 5 Reloaded, ale tajemnica już wyszła na jaw. Według WZ Ranking M13B jest obecnie drugą najpopularniejszą bronią w grze, a współczynnik jej wybierania wynosi 13,9%.

„Myślę, że M13B będzie bronią uśpioną, z której wiele osób powinno zacząć korzystać. »

Najlepsze wyposażenie dla M13B w Warzone

IceManIsaac ujawnił swój ulubiony zestaw wyposażenia dla M13B w sezonie 5 Reloaded.

Hamulec wylotowy: Harbinger D20 (+0,54, +0,71)

Lufa: 14″ Bruen Echelon (+0,27, +0,27)

Optyka: SZ Recharge-DX

Podlufa: FTAC Ripper 56 (+0,62, +0,25)

Magazynek: magazynek na 60 naboi

Jeśli nadal wolisz inną broń z meta dalekiego zasięgu, sprawdź naszą najlepszą wersję dla Warzone.

Źródło: www.dexerto.com