Poznaj najlepszą opcję pistoletu maszynowego w Warzone dzięki karabinowi szturmowemu w Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 AR staje się wiodącą opcją SMG w Warzone

W ciągu ostatnich kilku lat graczom Warzone udało się w znaczący sposób zaadaptować niektóre ze swoich ulubionych broni, całkowicie zmieniając sposób ich używania w grze Battle Royale. Tak więc karabiny snajperskie stały się strzelbami, pistolety karabinami snajperskimi i tak dalej.

Jedną z najpopularniejszych zmian było przekształcenie karabinu szturmowego w pistolet maszynowy. Stało się to, gdy dla danego karabinu zwiększono początkowy zasięg obrażeń lub prędkość pocisku, co doprowadziło do kilku interesujących ustawień.

M13C z Modern Warfare 2 zaktualizowany do wersji SMG

Guru Warzone, WhosImmortal, podkreślił nowy AR przekształcony w pistolet maszynowy w grze Battle Royale za pomocą M13C z Modern Warfare 2.

„M13C jest zaskakująco dobry. Jego TTK krótkiego zasięgu jest bardzo, bardzo konkurencyjny” – powiedział w swoim filmie z 16 czerwca. YouTuber podkreślił, że jego konfiguracja ma na celu zwiększenie prędkości poruszania się i prędkości pocisku, a właśnie tego oczekuje się od najwyższej klasy pistoletu maszynowego.

Dodał, że AR jest „niedocenianą” opcją wsparcia dla snajperów, ale jest „zaskakująco dobry”, gdy jest skonfigurowany jako pistolet maszynowy. Jednak WhosImmortal woli używać celownika niż celownika M13C, który może być niezbędną kulą.

Zalecana konfiguracja WhosImmortal:

Kufa: Scratch 20-L Suppressor

Podstawa: chwyt kątowy FTAC SP-10

Optyka: Odbłyśnik MK.3

Amunicja: Blackout High Grain

Magazynek: 45-nabojowy magazynek

M13C ma szansę dominować jako pistolet maszynowy dzięki ulepszeniom jego zasięgu i mnożnikom obrażeń w poprzednich aktualizacjach.

Modern Warfare 2 AR pozostało nietknięte w sezonie 4, ale zostało po cichu zmienione w sezonie i sezonie 3 Reloaded.

Od czasu tych wzmocnień nie wstrząsnęła światem, a WZRanked nadal plasuje ją na 84. miejscu wśród najpopularniejszych broni, ale z pewnością ma wiele do zrobienia, jeśli WhosImmortal jest nią zainteresowany.

Źródło: www.bing.com