Poznaj najlepszą broń z najlepszym TTK, według WhosImmortal

Najlepsza broń w Call of Duty Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnego Call of Duty: Warzone 2020, gra wprowadziła nowe bronie, mapy, a także świeże wrażenia z gry dla fanów gatunku.

Najlepsza broń w Call of Duty: Warzone 2.0

Warzone 2.0 oferuje 22 karabiny szturmowe po dodaniu arsenału broni MW3 w aktualizacji Sezonu 1, ale jest kilka szczególnych karabinów, które z pewnością pomogą Ci w eliminowaniu celów, z odpowiednimi dodatkami. Wielu graczy twierdzi, że Holger 556 jest najlepszym karabinem szturmowym, ale w grze są inne karabiny szturmowe, które radzą sobie znacznie lepiej z określonymi dodatkami. Oto niektóre z tych karabinów szturmowych i ich akcesoriów polecanych przez doświadczonych graczy.

RAM-7: Czy jest lepszy od 556 Holger?

RAM-7 w Call of Duty: Warzone
Według WhosImmortal, jednego z najlepszych graczy Warzone, RAM-7 ma najszybszy czas celowania ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby ulepszyć karabin, używa następujących dodatków:

Pysk: Kompensator STER45 Skyfury

Beczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40

Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x

Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena

Czasopismo: 60 okrągłych bębnów

Gdy opanuje się ten karabin po dużej praktyce, staje się on bronią nie do zatrzymania, która z pewnością zabije kilka osób.

PL 5.56

FR 5.56 w Call of Duty: Warzone
FR 5.56, znany również jako FAMAS, to karabin szturmowy wybierany przez wielu graczy. W tej wersji dostarczonej przez WhosImmortal nacisk kładziony jest na zwiększenie zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności strzału z biodra:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7

Beczka: Lufa długa FR o średnicy 600 mm

Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x

Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56

Czasopismo: 60 okrągłych mag

FR 5.56 został osłabiony w aktualizacji z 14 grudnia, ale wielu graczy nadal woli go od innych karabinów szturmowych w grze.

SVA 545

SVA 545 w Call of Duty: Warzone
Nie można przeoczyć dużej szybkostrzelności SVA 545 w połączeniu z jego niskim odrzutem. Z odpowiednimi dodatkami ta broń z łatwością staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze. WhosImmortal używa tych dodatków do swojego SVA 545:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7

Beczka: Lufa precyzyjna STV

Optyczny: MK. 3 reflektory

Podlufa: Wygięty uchwyt typu Chewk

Czasopismo: 60 okrągłych mag

Konfiguracja ta ma na celu zwiększenie zasięgu, celności i kontroli odrzutu broni. Z pewnością czyni to karabin znacznie lepszym.

M13B

M13B w Call of Duty: Warzone
Grając w Warzone, na pewno natkniesz się na wielu graczy, którzy używają M13B jako swojej podstawowej broni i jest to zrozumiałe. WhosImmortal wymienił najlepsze akcesoria wyróżniające tę broń:

Pysk: Kompensator STER45 Skyfury

Beczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40

Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x

Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena

Czasopismo: 60 okrągłych bębnów

Dzięki wygodniejszej mobilności na duże odległości, w połączeniu z tymi dodatkami, ta broń sprawi Twoim wrogom nie lada wyzwanie.

Holger 556: Czy to najlepszy karabin w Warzone?

Holger 5.56 w Call of Duty: Warzone
Holger 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze. Ta wersja autorstwa WhoIsImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność karabinu.

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7

Beczka: Mecz Chris-6

Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x

Podlufa: Chwyt kątowy FTAC SP-10

Czasopismo: 40-okrągły magazynek

Wielu może argumentować, że taka konfiguracja poświęca mobilność i zwrotność, ale biorąc pod uwagę możliwość użycia Holgera 556 na dużych dystansach, karabin staje się łatwiejszy w użyciu.

Wniosek

Te konfiguracje broni polecane przez doświadczonych graczy są doskonałym punktem wyjścia dla graczy poszukujących najlepszej broni w Call of Duty: Warzone 2.0. Dzięki treningom i praktyce ta broń i akcesoria mogą zdecydowanie poprawić wydajność graczy w grze.

Źródło: www.bing.com