Pożegnanie z Warzone Oryginał: Fani Call of Duty żegnają się (90 znaków)

Warzone, gra typu Battle Royale, która eksplodowała na scenie trzy i pół roku temu, dzisiaj zostaje zamknięta na dobre. Fani wyrażają swoją nostalgię poprzez pożegnalne wiadomości pełne wspomnień. Warzone ukazało się 10 marca 2020 roku jako darmowa gra będąca spinoffem ubiegłorocznego restartu Modern Warfare. Odniósł natychmiastowy sukces, napędzany grą u siebie podczas blokad związanych z pandemią, i przyniósł milionowe dochody Activision. Warzone odniosło taki sukces, że zasadniczo zmieniło markę Call of Duty, a Battle Royale stało się centralnym punktem serii, a premiery premium integrowały się z nią z mniejszym lub większym powodzeniem. Wraz z wydaniem Warzone 2.0 w zeszłym roku Activision ponownie uruchomiło i zmieniło nazwę oryginalnej Warzone na Warzone Caldera oraz ogłosiło jej trwałe zamknięcie 21 września. Wszystkie postępy i ekwipunki wygasną w tym samym czasie, co gra. „Dziękujemy społeczności Call of Duty i naszym programistom za uczynienie Call of Duty: Warzone niesamowitym miejscem do wspólnej gry” – stwierdziła Activision w oświadczeniu opublikowanym w czerwcu.

Pożegnania i wspomnienia

Dziś fani żegnają się z tą przełomową grą typu Battle Royale i dzielą się swoją nostalgią w mediach społecznościowych i na Reddicie. „Byłem tam” – mówi jeden z użytkowników Reddita i dodaje: „Będę tęsknił za tymi czasami. Spotkałem i straciłem wielu dobrych ludzi, przeżyłem wspaniałe chwile, szczególnie w okresie covidu. Najlepsza była część Verdansk. » Pomimo wszystkich wzlotów i upadków, pewnego dnia spojrzymy wstecz i będziemy żałować chwil spędzonych w Werdańsku i Kalderze i będziemy żałować, że nie mogliśmy zagrać z naszą drużyną ten ostatni raz. Spoczywaj w pokoju, Warzone OG. #RIPWarzone.

Pożegnanie ze wspólnotą

Społeczność Warzone dzieli się także swoimi pożegnaniami za pośrednictwem nostalgicznych wiadomości i klipów wideo przedstawiających najbardziej pamiętne momenty w grze. Użytkownicy na Twitterze publikują wspomnienia swoich ulubionych gier i składają hołd Warzone. Do najczęściej używanych terminów opisujących grę należą „epickie bitwy”, „szalone końcowe tury”, „intensywna walka” i „snajper”. Ostatni dzień Warzone 1 nie pozostanie niezauważony.

Warzone 2.0 i przyszłość

Activision patrzy teraz w przyszłość na Warzone 2.0 i rychłą premierę Modern Warfare 3. Seria wciąż ewoluuje, a gracze nie mogą się doczekać odkrywania nowych funkcji i przygód, które na nich czekają w grze. Pożegnanie z Warzone 1 jest emocjonalne, ale społeczność pozostaje podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość.

Źródło: www.bing.com