Powrót złoczyńcy z Warzone w Modern Warfare 3 Zombies, bo wszystko jest możliwe

Studia Call of Duty nieustannie starają się, aby ich historia i postacie miały znaczenie, co jest dość wzruszające. Po ujawnieniu, że Modern Warfare 3 przywróci klasycznego złoczyńcę Makarowa – mimo że nie pojawił się on nigdzie w fabule restartów, wszystko było dozwolone.

Powrót klasyka

Kolejnym klasycznym złoczyńcą, który powraca w Modern Warfare 3, jest Wiktor Zachajew, który jest wielkim złym w bardzo szorstkiej historii zombie w grze, która będzie pierwszą w grze Modern Warfare.

W sadze Modern Warfare Zakhaev nie pojawiał się zbyt często, ale plansza fabularna Call of Duty zdecydowała się sprowadzić go z powrotem na ostatnią scenę w Warzone, mającą na celu wprowadzenie Modern Warfare 2 (ale tak nie było). Pod koniec tej sceny Zachajew zostaje wrzucony do głębokiej studni i słychać jego krzyk, gdy spada. Nawet kapitan Price liczył, że ten upadek go zabije.

Nieoczekiwany powrót

Ale zasady Gwiezdnych Wojen wydają się tu obowiązywać, więc oczywiście Zachajew powraca, choć z kilkoma bliznami, aby wywołać epidemię zombie i rozpocząć historię Zombie w Modern Warfare 3. Zwiastun kinowy, wydany wczoraj wieczorem, przedstawia historię scena satysfakcjonująca dla czegoś, co wydaje się być trybem Zombie, który z pewnością przyciągnie stałych graczy od dawna.

Wybranym czynnikiem wirusowym jest tutaj eterium rozproszone przez Zachajewa, które zamienia wszystkich wokół niego w zombie.

Inspirowana moda

Tryb Zombie w Modern Warfare 3 będzie rozgrywany na dużej mapie i będzie swego rodzaju połączeniem trybu Outbreak z Black Ops Cold War i DMZ. Sześć drużyn składających się z czterech graczy zostanie rozmieszczonych, wypełni zestaw celów i ucieknie. Powrócą niektóre klasyczne elementy Zombie, takie jak pakowanie ciosów, tajemnicze pudełka itp.

Tryb Zombie w Modern Warfare został opracowany przez Treyarch. Mamy nadzieję, że zaplanowane na październik wydarzenie dotyczące trybu wieloosobowego Modern Warfare 3 będzie zawierało również szczegóły rozgrywki w trybie Zombie. Gra ukaże się 10 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: www.bing.com