Powrót złoczyńcy z Warzone ożywia Zombie z Modern Warfare 3, bo nic już się nie liczy.

Saga Call of Duty nieustannie stara się, aby jej świat i postacie były wciągające. Po ogłoszeniu powrotu kultowego złoczyńcy Makarowa w Modern Warfare 3, pomimo jego nieobecności w poprzednich odsłonach, jesteśmy zaskoczeni powrotem kolejnego klasycznego złoczyńcy: Wiktora Zachajewa.

Wielki powrót Wiktora Zachajewa w Modern Warfare 3

Zachajew, wielki zły facet z historii zombie z Modern Warfare 3, powraca do gry. Po raz pierwszy w serii Modern Warfare. Jego pojawienie się zaplanowano w przerywniku filmowym, który początkowo miał zapowiadać nadejście Modern Warfare 2. Pod koniec filmu Zachajew zostaje wrzucony w przepaść, co sugeruje, że nie żyje. Jednak wbrew wszystkiemu Zachajew powraca, naznaczony bliznami po upadku, aby wywołać epidemię zombie dzięki rozprzestrzenianiu się eteru, groźnego czynnika wirusowego.

Zwiastun filmowy zanurza nas w akcję i przedstawia kluczowe elementy nowego trybu zombie. To nowe dzieło z pewnością uwiedzie długoletnich fanów.

Nowy tryb zombie

Tryb Zombie w Modern Warfare 3 będzie rozgrywał się na dużej mapie i będzie łączyć w sobie pewne elementy trybu Outbreak i DMZ z Black Ops Cold War. Gracze będą mogli tworzyć czteroosobowe drużyny i wykonywać różne misje, aby uciec. Powrócą także klasyczne funkcje Zombie, takie jak Pack-a-Punch i Mystery Boxes.

Tryb zombie w Modern Warfare 3 został opracowany przez Treyarch. Mamy nadzieję, że zaplanowane na październik wydarzenie ujawniające tryb wieloosobowy pozwoli nam także rzucić okiem na rozgrywkę i szczegóły dotyczące tego długo oczekiwanego trybu gry.

Modern Warfare 3 ukaże się 10 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: www.bing.com