Powrót złoczyńcy Warzone w Modern Warfare 3 Zombies, nic nie jest ważniejsze.

Modern Warfare 3 Zombies: Wiktor Zachajew powraca jako wielki zły w nowej historii Zombie w grze

Powrót Wiktora Zachajewa

Zaangażowanie Call of Duty w tworzenie wciągającej narracji jest kontynuowane w nadchodzącej historii Zombie w Modern Warfare 3. Po niespodziewanym powrocie klasycznego złoczyńcy Makarowa wydaje się, że twórcy gry postanowili przywrócić kultowe postacie, aby historia i postacie z serii naprawdę miały znaczenie.

Najnowszym złoczyńcą, który ponownie wcieli się w swoją rolę, jest Wiktor Zachajew, który odegra znaczącą rolę w emocjonującej historii Zombie. Oznacza to, że po raz pierwszy tryb Zombie zostanie włączony do gry Modern Warfare, dodając nowy wymiar rozgrywce.

W wznowionej serii Modern Warfare Zachajew nie odegrał większej roli. Jednakże rada fabularna Call of Duty zdecydowała się ponownie przedstawić go w kluczowym przerywniku filmowym w Warzone, który miał prowadzić do Modern Warfare 2. Pomimo wrzucenia w głęboki szyb w przerywniku filmowym, Zachajew cudem przeżył, mając blizny i jest gotowy, aby rozpętać epidemię zombie.

Nowy tryb zombie

Filmowy zwiastun Modern Warfare 3 Zombies przygotowuje grunt pod ekscytującą i wciągającą rozgrywkę. Aetherium, agent wirusowy uwolniony przez Zachajewa, zamienia otaczających go ludzi w zombie. Dzięki klasycznym funkcjom Zombie, takim jak pakowanie ciosów i tajemnicze pudełka, tryb ten z pewnością przyciągnie długoletnich graczy Zombie.

Historia zombie w Modern Warfare 3 będzie rozgrywać się na dużej mapie, łącząc elementy trybu Outbreak i DMZ w Black Ops Cold War. Gracze utworzą sześć czteroosobowych drużyn i będą musieli spełnić różne cele, zanim uciekną. To połączenie rozgrywki opartej na celach i tradycyjnych funkcji Zombie zapewni graczom świeże i wymagające wrażenia.

Czego oczekiwać

Opracowana przez Treyarch, studio znane z doświadczenia w trybie Zombie, gra Modern Warfare 3 Zombies cieszy się dużym zainteresowaniem. Fani nie mogą się doczekać szczegółów rozgrywki i tego, co ma do zaoferowania ten nowy dodatek do serii. Mamy nadzieję, że nadchodzące wydarzenie w trybie wieloosobowym w październiku zapewni więcej informacji na temat trybu Zombie.

Modern Warfare 3 będzie dostępne 10 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Przygotuj się na intensywną i ekscytującą rozgrywkę w trybie Zombie, gdzie powrót Wiktora Zachajewa wystawi na próbę umiejętności i instynkt przetrwania graczy.

Źródło: www.bing.com