Potwierdzenie powrotu Franka Woodsa w Black Ops 6!

Black Ops 6: potwierdzony powrót ulubionej postaci fanów, Franka Woodsa

Dokuczanie Black Ops 6 nasila się

Zwiastuny Black Ops 6 zawarte w filmie otwierającym Warzone potwierdziły powrót ulubionej przez fanów postaci, Franka Woodsa, w nadchodzącej odsłonie CoD.

W miarę zbliżania się premiery Black Ops 6 emocje rosną, a Activision powoli otwiera wrota, ujawniając zwiastuny i reklamy gry.

Tymczasem przecieki ujawniają wiele szczegółów na temat BO6, a jeden z bonusów przedsprzedażowych, który wyciekł, początkowo zapowiadał powrót Franka Woodsa.

Powrót Franka Woodsa potwierdzony

Ten potencjalny powrót pozostawał niepotwierdzony przez długi czas, dopóki gracze po cichu nie zauważyli zwiastuna Black Ops 6 umieszczonego w Warzone 3 czerwca, niemal potwierdzającego obecność Franka Woodsa w nadchodzącej odsłonie.

Podczas filmu otwierającego Warzone, podczas ładowania gry w Urzikstanie, wyświetlana jest sekwencja Gravesa przedstawiająca krótki przegląd tego, co gracze będą robić, sekwencja dobrze znana graczom Warzone.

Jednak tym razem przerywnik filmowy zmienia się w sekwencję Franka Woodsa na wózku inwalidzkim, który zleca misję bezpośrednio graczowi.

„Mamy dane wywiadowcze wskazujące, że mogą istnieć kluczowe informacje, które ostatecznie ujawnią śledzonego przez nas kreta. Wyjdź i zabierz się do pracy” – słychać, jak Woods mówi w przerywniku filmowym.

Nie wiadomo, w jaki sposób film powiąże się z historią BO6, ale powrót Franka Woodsa w kolejnej części Black Ops nie jest zaskakujący.

Wprowadzony w pierwszej grze Black Ops, jest podstawą serii i kluczową postacią w sadze Black Ops, pojawiającą się w każdej dotychczasowej grze.

Choć wygląda na to, że Woods ponownie otrzyma nową grywalną skórkę Operatora w Warzone i trybie wieloosobowym, podobnie jak w poprzednich latach, nic nie wskazuje na to, czy będzie można nim grać w kampanii Black Ops 6, czy też w kampanii numer 1.

Źródło: www.dexerto.com