Potężny kod do Warzone zapewnia wspomaganie celowania graczom korzystającym z klawiatury i myszy

Cheat pozwala graczom korzystającym z myszy i klawiatury korzystać ze wspomagania celowania na komputerze PC bez blokowania

Kod do Warzone pozwala graczom korzystającym z klawiatury i myszy korzystać ze wspomagania celowania na komputerze PC bez ryzyka zablokowania, jednocześnie oszukując grę, aby myślała, że ​​​​używasz kontrolera.

Jeśli chodzi o porównanie klawiatury i myszy z kontrolerem, istnieje jeden aspekt, w którym kontrolery mają przewagę: funkcja wspomagania celowania, szczególnie w Warzone i MW3.

Ta kontrowersja trwa już od dawna, odkąd gra krzyżowa stała się normą, a gracze korzystający z klawiatury i myszy wspomaganie celowania są zbyt potężne, szczególnie dla graczy z dużą celnością, ale gracze korzystający z kontrolera uważają, że pozwala to na uczciwą rywalizację z precyzja graczy korzystających z klawiatury i myszy.

Emulator umożliwia graczom korzystającym z klawiatury i myszy korzystanie ze wspomagania celowania kontrolerem

Nowy emulator został ujawniony przez Jackfrags YouTubera za pomocą oprogramowania o nazwie „reWASD”. Dzięki temu oprogramowaniu można sprawić, że gra będzie postrzegać wejścia klawiatury i myszy jako wejścia kontrolera, dzięki czemu gracze będą mogli korzystać z zalet obu rozwiązań.

To oprogramowanie pozwala nawet na skonfigurowanie konfiguracji dla minimalnych skryptów cofania, co jest oczywiście problemem w grach wieloosobowych, takich jak Warzone czy MW3.

ReWASD: oprogramowanie, które można wykorzystać w innych grach

Nie chodzi tu jednak tylko o Call of Duty, ponieważ jackfrags dowiedział się o reWASD dzięki filmowi z ItsJustSneaky omawiającym program i sposób, w jaki gracze go nadużywają.

Oznacza to również, że gry z dużym wspomaganiem celowania dla kontrolerów na PC, takie jak Apex Legends, można również obsługiwać za pomocą tego oprogramowania.

Obecnie oprogramowanie nie jest jeszcze wykrywane przez systemy zapobiegające oszustwom, ponieważ technicznie rzecz biorąc nie jest to oprogramowanie oszukujące, a raczej zaprojektowane w celu rozwiązywania problemów z dostępnością.

Czy ReWASD może zostać zbanowany w przyszłości?

Jednakże Activision pracuje nad zakazaniem sprzętu i oprogramowania innych firm, takiego jak Cronus Zen, więc zablokowanie reWASD może być kwestią czasu.

Źródło: www.dexerto.com