Potencjalny powrót Wyspy Odrodzenia w Warzone nieuchronny

Warzone może przywrócić wyspę odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce ponownie wprowadzić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która w ciągu ostatnich kilku lat gwałtownie się rozrosła dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako wstęp do głównej serii. Był to fenomen, który pozwolił Call of Duty znacznie zwiększyć swój zasięg i dywersyfikację poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie dodały pikanterii i utrzymały dynamikę graczy.

Jedna z najbardziej ukochanych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie w celu zachęcania do szybkiej akcji i krótszych meczów. Niestety, Wyspa Odrodzenia była nieobecna przez jakiś czas, a gracze od dawna mieli nadzieję na jej powrót, ponieważ stała się popularną mapą ze względu na szybką akcję na małej przestrzeni i naprawdę nie ma nic do niej podobnego Obecnie.

Możliwość powrotu Wyspy Odrodzenia w sezonie 3

Premiera Call of Duty: Warzone 2 w 2022 roku wprowadziła pewne zmiany w formule. Graczom nie podobało się wiele rzeczy, a Raven Software ciężko pracowało, aby to zmienić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to może nastąpić. Jednak nowy sygnał sugeruje, że może to nastąpić wkrótce. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia jako planowanej na sezon 3, który zadebiutował na początku tego tygodnia. Możliwe, że zostanie zintegrowany podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale oczekiwano, że Rebirth Island znacznie później będzie nadal zasilać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island zostanie wydany, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com