Porównanie broni TTK Warzone: jedna przewyższa AR

Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, gra wprowadziła nową broń, mapy, a także nowe wrażenia z gry dla fanów gatunku.

Warzone 2.0 oferuje 22 karabiny szturmowe po dodaniu arsenału broni MW3 w aktualizacji Sezonu 1, ale jest kilka szczególnych karabinów, które z pewnością pomogą w eliminowaniu twoich celów.

RAM-7: Czy jest lepszy od 556 Holger?

RAM-7 w Call of Duty: Warzone

Według WhosImmortal, jednego z najlepszych graczy Warzone, RAM-7 ma najszybszy TTK (czas do zabicia) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby ulepszyć broń, dodaje następujące dodatki:

Pysk: Kompensator STER45 Skyfury Beczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40 Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena Czasopismo: 60 okrągłych bębnów

Gdy opanuje się tę broń po dużej praktyce, staje się ona bronią nie do pobicia, która z pewnością zabije kilka wrogów.

PL 5.56

FR 5.56 w Call of Duty: Warzone

FR 5.56, znany również jako FAMAS, to karabin szturmowy wybierany przez wielu graczy. W tej wersji udostępnionej przez WhosImmortal skupiono się na zwiększeniu zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności strzału z biodra:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7 Beczka: Lufa długa FR o średnicy 600 mm Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56 Czasopismo: 60 okrągłych mag

FR 5.56 został osłabiony w aktualizacji z 14 grudnia, ale wielu graczy nadal woli go od innych karabinów szturmowych w grze.

SVA 545

SVA 545 w Call of Duty: Warzone

Wysoka szybkostrzelność SVA 545 w połączeniu z niskim odrzutem to nie żarty. Z odpowiednimi dodatkami ta broń z łatwością staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze. WhosImmortal używa tych dodatków do swojego SVA 545:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7 Beczka: Lufa precyzyjna STV Optyczny: MK. 3 reflektory Podlufa: Wygięty uchwyt typu Chewk Czasopismo: 60 okrągłych mag

Konfiguracja ta ma na celu poprawę zasięgu, celności i kontroli odrzutu broni. Taka konfiguracja z pewnością czyni tę broń znacznie lepszą.

M13B

M13B w Call of Duty: Warzone

Grając w Warzone, na pewno natkniesz się na wielu graczy, którzy używają M13B jako swojej podstawowej broni i nie możemy ich winić. WhosImmortal wymienił najlepsze dodatki, które pokazują to, co najlepsze w tej broni:

Pysk: Kompensator STER45 Skyfury Beczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40 Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena Czasopismo: 60 okrągłych bębnów

Dzięki wygodniejszej mobilności i dalekiemu zasięgowi, w połączeniu z tymi dodatkami, ta broń sprawi Twoim wrogom nie lada wyzwanie.

Holger 556: Czy to najlepszy karabin w Warzone?

Holger 5.56 w Call of Duty: Warzone

Holger 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze. Wersja stworzona przez WhoIsImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność broni.

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7 Beczka: Mecz Chris-6 Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x Podlufa: Chwyt kątowy FTAC SP-10 Czasopismo: 40-okrągły magazynek

Wielu może argumentować, że taka konfiguracja ogranicza mobilność i obsługę, ale biorąc pod uwagę możliwość użycia Holgera 556 na duże odległości, broń staje się łatwiejsza w użyciu.

Źródło: www.bing.com