Poprawka błędu: programiści CoD badają odległość ataku wręcz w Warzone.

Przerażający błąd związany z atakiem wręcz w Warzone

Gracze Call of Duty nieustannie starają się maksymalnie ulepszyć swoją broń za pomocą najpotężniejszej broni, ale okazuje się, że przez cały ten czas powinni byli trzymać się walki gołymi rękami. Rzeczywiście, błąd związany z atakiem wręcz nęka obecnie Warzone. Na szczęście twórcy są świadomi sytuacji. 9 stycznia firma Raven Software wszczęła dochodzenie w celu zbadania tego problemu, w wyniku którego ataki wręcz powodują większe obrażenia, niż zamierzono. Trudno w pełni zrozumieć ten błąd, nie widząc go w akcji, ale wynik jest podobny do sceny walki z anime.

Twórca treści CoD, TCaptainX, przedstawił dowody wideo i błagał programistów o naprawienie tego frustrującego błędu. Udostępnił film pokazujący, jak kilka szybkich ciosów wręcz z pistoletu powaliło wroga, nawet po tym, jak streamer strzelił do przeciwnika kilka razy z pistoletu maszynowego. TCaptainX nie mógł nic zrobić, tylko krzyczeć z rozpaczy i patrzeć na kamerę zabójczą, pokonany, gdy wróg rzucił się na niego, by uderzyć go gołymi rękami.

Społeczność reaguje na ten potworny błąd

Wielu członków społeczności zareagowało komentując oburzający klip. Jeden sfrustrowany gracz powiedział: „Obrażenia w walce wręcz są teraz zerwane. Dwa strzały z pistoletu nie powinny zabić szybciej, niż gdybym wystrzelił je z karabinu maszynowego za pomocą roju. Inni wyrazili obawy, że działa nie zadają wystarczających obrażeń lub nie powodują wystarczającego odbicia wrogom. „Nadal jestem zdumiony, że dwa strzały w walce wręcz mają większą siłę niż cztery strzały z broni palnej” – dodał drugi komentator.

Na szczęście gracze wkrótce nie będą musieli się już martwić tym problemem, ponieważ Raven wszczął dochodzenie w sprawie tego błędu. Twórcy nie podali jednak ram czasowych rozwiązania problemu, co budzi niepokój. Członkowie społeczności mogą śledzić postęp śledztwa na oficjalnej tablicy Warzone. W międzyczasie, może dobra strzelba byłaby rozwiązaniem, które pozwoliłoby wysłać tych maniaków ataku wręcz z powrotem na ekran odrodzenia.

Źródło: www.bing.com