Poprawa celowania w Call of Duty: Warzone – NogenTech


Wyświetlenia posta: 64

Toczenie bitwy bez zabijania nikogo oznacza, że ​​robisz coś źle. Co więcej, możesz skończyć martwy, ponieważ chybione strzały przyciągają uwagę wroga. Tak więc pierwszą ważną rzeczą do zrobienia jest poprawa celowania w celu uzyskania dokładnych strzałów.

Warzone to gorąca bitwa, a każdy gracz musi przynajmniej przez cały czas starać się bronić. Jeśli wróg strzela do ciebie, ale chybia, oczekuje się, że odpowiesz ogniem i go wykończysz. Ale jeśli zmarnujesz kule, nie trafiając go, wystrzeli drugi strzał i cię zabije.

Dlatego poniżej podzielimy się ważnymi sposobami doskonalenia swoich umiejętności. Jeśli teraz zmagasz się z problemami, zachęcamy Cię do zdobycia sprawdzonych hacków do stref wojennych, aby grać lepiej. Sprawdź je poniżej.

Jak poprawić swój cel w COD

  1. Czułość myszy musi być dokładna

Jedną z rzeczy, które decydują o dobrym ujęciu, jest czułość myszy. Jeśli czułość jest wysoka, ruch kursora będzie szybki i może zdezorganizować celowanie. Ale gdy czułość jest niska, wskaźnik porusza się zgodnie z prędkością ramienia.

Ale jeśli chodzi o ustawianie tych poziomów czułości, nie ma tutaj jednego poziomu dla wszystkich. Musisz to zrobić zgodnie ze swoim stylem gry. Najważniejszą rzeczą jest więc zakup myszy do gier, w której można łatwo zmienić ustawienie DPI. Pamiętaj też, że mniejsza czułość oznacza większy ruch ręki, ale także zapewnia lepsze celowanie.

  1. Użyj odpowiedniej optyki.

Jedną z rzeczy, która zapewnia celny cel, jest celownik. Jeśli widzisz wyraźnie obraz wroga, celowanie w głowę może być łatwiejsze. W tej grze jest wiele optyki, w tym Hawksmoor, Axial Arms 3.0x, GI Mini reflex itp. Są to jedne z najlepszych, chociaż istnieją również inne.

Wybór świetnej optyki pomoże w jej dużym powiększeniu, pogorszeniu wzroku itp. Dzięki tym wszystkim możliwościom celowanie będzie dokładniejsze. Zwróć więc uwagę na optykę Warzone i wykorzystaj to, co najlepsze. Jednak profesjonalni gracze polecają celownik holograficzny z niebieską kropką lub optykę VLK.

  1. Zrozum odrzut swojej broni

Każdy pistolet ma unikalny wzór odrzutu. Niektórzy mogą odepchnąć strzelca, podczas gdy inni mogą szarpnąć broń w prawo lub w górę. Tak więc zdolność strzelca do kierowania strzałami zależy od sposobu, w jaki kontroluje on odrzut broni. Pamiętaj jednak, że odrzut niektórych broni jest bardzo trudny ze względu na to, jak poruszają się po strzale.

Na przykład AMAX ma skomplikowany odrzut, który porusza się w poziomie. Tak więc zabawa tym pistoletem wymaga większej uwagi i ostrożności, w przeciwnym razie celowanie będzie chaotyczne. Ale jeśli nie chcesz dramatu odrzutu, możesz kupić broń taką jak M4A1. To działo ma wysoką szybkostrzelność, wysokie obrażenia, ale niski odrzut. Może Cię również zaszokować, że statystyki M4A1 są niesamowite i można je dowolnie modyfikować. Z taką bronią celowanie będzie lepsze. Dlatego musisz dokładnie nauczyć się posługiwania się bronią i radzenia sobie z kopnięciem.

  1. Zawsze utrzymuj celownik centralny.

Sposób, w jaki celujesz podczas poruszania się po mapie, określa, jak szybko będziesz strzelać. Określa również, jak precyzyjne będą twoje pociski w trafieniu w cel. Dlatego zawodowi gracze zalecają początkującym, aby przez cały czas trzymali centralny cel. Nie wyceluj w podłogę, nawet podczas grabieży, ponieważ oportunistyczny gracz może cię zabić. Ponieważ dostosowanie celowania i strzelania zajmuje trochę czasu, wróg dopadnie cię w ciągu pierwszych kilku sekund. Dlatego zawsze wyśrodkuj swój cel w przewidywanym miejscu, w którym pojawi się wróg.

  1. Zagraj w grę szkoleniową

Praktyka sprawia, że ​​każdy jest doskonały we wszystkim. Jeśli więc poświęcisz czas na ćwiczenie celowania w grach, nie ma mowy, abyś się nie poprawił. Najlepsze jest to, że możesz w tym celu uzyskać dostęp do narzędzia szkoleniowego. To może być szokujące, ale możesz nauczyć się idealnego celu w grze online? Te gry są po prostu zaprojektowane, aby pomóc graczom w doskonaleniu celu i oddawaniu dokładnych strzałów. Jedną z tych gier szkoleniowych jest trener celowania 3D, który możesz pobrać na Steam lub zagrać za darmo online. Jeśli użyjesz gry, aby udoskonalić swój cel, Warzone stanie się łatwiejsze, gdy będziesz rzucać wrogów wszędzie. Poświęć więc trochę czasu na te gry szkoleniowe i zmaksymalizuj swój potencjał.

Wniosek

Jeśli twój cel jest chaotyczny w Warzone, możesz zginąć zbyt wcześnie. Powodem jest to, że wrogowie, których nie udało ci się zabić, mogą odpowiedzieć na ciebie ogniem. Więc skup się na powyższych punktach, aby poprawić. Najpierw dostosuj swoją wrażliwość do swojego stylu gry. Pamiętaj jednak, że niższy jest lepszy, ponieważ zapewnia większą precyzję. Skorzystaj również z gry szkoleniowej, aby ćwiczyć, a także opanować system odrzutu swojej broni.Source : https://www.nogentech.org/improving-your-aim-in-call-of-duty-warzone/