Pilna poprawka polegająca na odbiciu bliskiego ataku w Warzone, powodująca absurdalne poruszanie się graczy

Błąd ataku z bliskiej odległości pogrąża Warzone w chaosie

Gracze Call of Duty nieustannie szukają najlepszych konfiguracji ładunku z najpotężniejszą bronią, ale okazuje się, że powinni przez cały czas używać pięści, ponieważ Warzone nęka błąd związany z atakiem z bliskiej odległości. Ale bądźcie pewni, programiści są tego świadomi. Raven Software wszczęło 9 stycznia dochodzenie w tej sprawie, w wyniku którego trafienia w walce wręcz powodują większe obrażenia, niż zamierzono. Trudno w pełni zrozumieć tę usterkę, nie widząc jej w akcji, a wynik jest podobny do sceny walki z anime.

Twórca treści CoD, TCaptainX, przedstawił dowody wideo i poprosił programistów o zajęcie się tym frustrującym błędem.

Strzały wręcz silniejsze od kul

TCaptainX wystrzelił kilka razy z pistoletu maszynowego do wroga, ale to nie wystarczyło w porównaniu z kilkoma szybkimi strzałami w walce wręcz z pistoletu. Streamer mógł tylko krzyczeć i patrzeć na kamerę zabójczą, pokonany, z rękami na głowie i obserwujący, jak wróg rzuca się przez pokój i wygrywa strzelaninę. Członkowie społeczności zabrali głos w komentarzach po obejrzeniu skandalicznego klipu.

„Obrażenia w walce wręcz są teraz zepsute. Dwa strzały z pistoletu nie powinny zabić szybciej, niż gdybym oblał je Rojem” – odpowiedział jeden sfrustrowany gracz. Możliwość takiego ataku i namierzenia wroga stanowi problem, ale użytkownicy bardziej obawiają się, że broń nie zadaje większych obrażeń lub nie powoduje większego odbicia wrogów.

Otwarte dochodzenie, ale bez harmonogramu napraw

Na szczęście gracze nie będą musieli się długo martwić tym problemem, ponieważ Raven wszczął dochodzenie w sprawie usterki. Jednak niepokojące jest to, że programiści nie podali harmonogramu, jak długo potrwa poprawka. Członkowie społeczności mogą śledzić postęp śledztwa na oficjalnej tablicy Warzone Trello. W międzyczasie, może dobra strzelba mogłaby być odpowiedzią na odesłanie maniaków bliskiego zasięgu z powrotem na ekran odrodzenia.

Źródło: dotesports.com