Pierwszy smak mapy Warzone 2 Al Mazrah może nadejść w MW2 beta


Jeśli siedzisz tam i czytasz o pięciu zmianach w wersji beta Modern Warfare 2, o których musisz wiedzieć, zanim czas rozpoczęcia bety Modern Warfare 2 nadejdzie ponownie, mamy dla ciebie kilka interesujących wiadomości. Wygląda na to, że nasza pierwsza próba nowej mapy Warzone 2, Al Mazrah, może nadejść w drugim weekendzie beta tej konkurencyjnej gry FPS. Wiemy, że to niespodzianka, ale jest dobry powód, dla którego to mówimy.

Patrząc na oficjalną stronę przewodnika po strategii Modern Warfare 2 online, wygląda na to, że kilka nowych przewodników zostało wydanych przed rozpoczęciem drugiego weekendu beta. Jak zauważył CharlieIntelw tym przewodniki po trybie dla wielu graczy Hardpoint, trybie Invasion w trybie wojny naziemnej na dużą skalę oraz mapie wojny naziemnej Sariff Bay.

W podobny sposób do kilku map Modern Warfare 2019 opartych na oryginalnej mapie Warzone, Verdansk, pojawi się wiele map Modern Warfare 2 opartych na nowej mapie Warzone, Al Mazrah. Jedną z nich będzie wspomniana wcześniej mapa wojny naziemnej, Sariff Bay.

Co to znaczy? Cóż, oznacza to, że możemy mieć pierwszą szansę na poznanie części nowej mapy Warzone 2 – co jest dość dużą sprawą dla tych z nas, którzy są podekscytowani zagraniem w nową grę battle royale, gdy pojawi się ona na początku pierwszego sezonu Modern Warfare 2 data.

Oczywiście nie będziemy w stanie zagrać całego Al Mazrah, ale będzie to przyzwoita część. Z pewnością będziesz chciał sprawdzić swoje najlepsze wyposażenie Modern Warfare 2 M4, zanim zagłębisz się w grę Ground War Invasion. Jeśli zastanawiasz się, o co chodzi w tym POI, oto co napisał na ten temat blog Blizzarda:

„Zatoka ta, będąca domem dla cennych łowisk tego kraju, przechowuje historię Al Mazrah, a także Adal. Zawiera tętniącą życiem część śródmieścia z przedmieściami, nowoczesnym kurortem i kilkoma małymi wyspami”.

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz rzucić okiem na naszą listę siedmiu zmian w Warzone 2, o których prawdopodobnie jeszcze nie wiedziałeś. Niektóre z nich są naprawdę ekscytujące. Wygląda również na to, że Hardpoint dołączy do Team Deathmatch – ale nie możemy powiedzieć z całą pewnością, że tryb trzeciej osoby strzelanki powróci w becie w ten weekend.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632c7197163e4c88b47d8c582456ee45&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcall-of-duty-warzone-2%2Fmap-poi-modern-warfare-2-beta&c=4589216556112735557&mkt=fr-fr