Pierwsza na świecie bomba atomowa w Warzone 2 została osiągnięta


Streamerzy Twitcha Stellar, Wagnificent i OPMarked oficjalnie zdetonowali pierwszą na świecie bombę nuklearną w grze Call of Duty: Warzone 2.0.


W przeciwieństwie do odpowiednika Warzone 2, Modern Warfare 2, wywołanie bomby nuklearnej nie jest tak proste, jak upuszczenie 30 zabójstw z rzędu. Chociaż nie jesteśmy do końca pewni, czy osiągnięcie tego w grze Battle Royale jest i tak „proste”. Zamiast tego gracz musi podjąć procedurę kroków, w tym wygrać 5 gier Warzone 2 z rzędu, a następnie wypełnić kontrakt „Champion’s Quest” i wykonać wymagane kroki. Zasadniczo nie jest to łatwe zadanie, dlatego osiągnięcie go zajęło 3 dni.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

CZYTAJ WIĘCEJ: God Of War: Ragnarok Side Quest honoruje programistę, który stracił życie na epilepsję

Trzej twórcy treści opublikowali detonację bomby atomowej Warzone 2 na swoich kontach na Twitterze i szybko otrzymali gratulacje od oficjalnego konta Call of Duty na Twitterze, a także od Raven Software. W klipie, który można zobaczyć poniżej, trio miało za zadanie bronić broni nuklearnej do zakończenia odliczania.

W ostatnich sekundach odliczania na ekranie pojawia się monit z napisem „nadlatuje bomba atomowa! Nieuchronne zniszczenie strefy wojny”. Następnie bomba atomowa uderza w Al Mazrah, a ekran staje się biały, a następnie pojawia się specjalny ekran zwycięstwa Warzone z „dominacją mistrza” na ekranie. To niezły spektakl i zalecamy obejrzenie klipu w tweecie poniżej.

Warzone 2 wystartowało na początku tego tygodnia, wraz z wydaniem pierwszego sezonu Modern Warfare 2. Zupełnie nowa mapa, przepustka bitewna, broń i inne elementy zostały uwzględnione w premierze nowego sezonu i nowej grze Battle Royale, ale fani Call of Duty wciąż mają wiele do zaoferowania.

Activision niedawno potwierdziło, że zamówienia przedpremierowe na uruchomienie gry Warzone Mobile są już dostępne na urządzenia z systemem iOS. „Dołącz do milionów innych osób przygotowujących się do światowej klasy rozgrywki Battle Royale w zasięgu ręki, z klasyczną mapą Verdansk i udostępnianymi Przepustka bitewna i wzajemne postępy w całym Call of Duty: Modern Warfare II oraz Call of Duty: Warzone 2.0”, potwierdzono w oficjalnym wpisie na blogu.

DALEJ: Modern Warfare 2 i Overwatch 2 nie będą już wymagać abonamentowych planów telefonicznychŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63790bc739414c6682e8230e3f8ebd77&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fwarzone-2-nuke-achieved%2F&c=2444523590420616531&mkt=fr-fr