Pakiety profitów w Warzone 2 – Zdobądź więcej z łupów.

Strefa wojny 2: pakiety profitów jako łup naziemny

Jeśli grasz w Strefa wojny 2, na pewno zetknąłeś się z problemem wyboru między Ghost a Overkill. Jednak już nie musisz się z tym męczyć. W nadchodzącej aktualizacji śródsezonowej 10 maja zostaną dodane pakiety profitów, które można przechowywać w plecaku i zmieniać na aktywne w zależności od stylu gry.

Pakiety profitów w Warzone 2

Pakiety profitów, które można zdobyć, zostaną dodane w 3. sezonie Reaktywacji Warzone. Będą dostępne zarówno na zwykłych, jak i rankingowych listach odtwarzania, a można je kupić na stacjach Kup lub znaleźć w skrzynkach z łupami, podobnie jak serie zabójstw.

Pakiety zawierają Sentinel, Spectre i Scout, które już mamy w grze jako ustawienia wstępne. Możesz je przechowywać w plecaku i zmieniać na aktywne, gdy zmieni się styl gry. Jednorazowo można wyposażyć tylko 1 pakiet profitów, a Twój pakiet profitów wyposażenia będzie również liczony jako jeden z obiektów startowych.

Warto zaznaczyć, że pakiet profitów można zdobyć jako łup naziemny lub kupić na stacji kupna. Jednakże, jeśli zostaniesz zabity przez wroga, pakiet profitów może zostać podniesiony przez niego, co oznacza, że nie ma pewności, że odzyskasz swoje łupy.

Z drugiej strony, jeśli wracasz z Gułagu, teraz masz szansę na odzyskanie pełnego wyposażenia i profity z martwego ciała, co wcześniej nie było możliwe.

„Update Requires Restart” – ModernWarzone i Charlie Intel

Źródło: https://www.ggrecon.com/articles/lootable-perk-packages-are-coming-to-warzone-2/.