Pakiet operatora Snoop Dogga pojawi się w Modern Warfare 2 i Warzone

Call of Duty: Modern Warfare 2 & Warzone powraca z nowym, ekscytującym pakietem operatora Return of the Shizzle. Ten pakiet zawiera samego słynnego rapera w postaci operatora, a także trzy modele broni, skórkę pojazdu High Rider i inne ekscytujące dodatki.

Wyjątkowe wrażenia z gry

Fani popularnej gry będą mieli okazję wcielić się w Snoop Dogga w wirtualnym świecie, dodając do swojej gry wyjątkowy i zabawny element.Pakiet operatora Return of the Shizzle rozpocznie się 7 sierpnia, dając graczom możliwość doświadczenia gra z odrobiną stylu Snoop Dogga.

Popraw swoją rozgrywkę

Ten pakiet nie tylko daje graczom szansę grania jako Snoop Dogg w grze, ale także zawiera trzy modele broni, które mogą ulepszyć ich rozgrywkę. Dodatkowo skórka pojazdu High Rider nadaje pojazdom graczy elegancki i przyciągający wzrok wygląd.

Ekscytujące kolaboracje

Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone nadal dostarcza ekscytujących aktualizacji i współpracy, dostarczając graczom popularne osobistości i wciągającą zawartość. The Return of the Shizzle Operator Pack ze Snoop Doggiem to tylko jeden przykład zaangażowania gry w dostarczanie unikalnych i przyjemnych wrażeń.

Gracze i fani mogą wyczekiwać Pakietu operatorskiego Return of the Shizzle ze Snoop Doggiem, który rozpocznie się 7 sierpnia i pozwoli im zanurzyć się w świecie Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone z odrobiną stylu Snoop Dogg.

źródło: ts2.space