Pakiet El Chupacabras pojawia się w Call of Duty za 2400 punktów COD

Activision ogłosiło nadchodzącą premierę specjalnego pakietu w grze, upamiętniającego 5 maja, w Call of Duty Modern Warfare III, Warzone i Warzone, zawierającego jedno z najsłynniejszych mitycznych stworzeń współczesnego folkloru łacińskiego, El Chupacabra.

Zawartość pakietu Call of Duty Chupacabras

W Modern Warfare III, Warzone Mobile i Warzone znajdziemy pojawienie się El Chupacabras, a także następujące dodatkowe aspekty:

Wygląd operatora: Legenda

Broń projektowa Holger 26 (LMG): Żadnego Mamesa

Schemat broni HRM-9 (SMG): Fierro Pariente (PM)

Amulet: myśliwy

Duża naklejka: Z piekła

Naklejka: Pod księżycem

Nigdy nie jest łatwo zapomnieć te pamiętne legendy 💥 El Chupacabras jest już dostępny w sklepie Call of Duty 🩸 pic.twitter.com/Md3lvq76Sw — Call of Duty (@CallofDuty) 4 maja 2024 r.

Ile kosztuje pakiet El Chupacabras w Call of Duty?

Ta zawartość kosztuje 2400 punktów COD.

Kim jest El Chupacabras?

To mitologiczne stworzenie znane było ze swojego zwyczaju atakowania i wysysania krwi zwierząt hodowlanych, takich jak kozy i ptaki. W latach 1988–1994 stworzenie to było bohaterem opowieści i legend miejskich w Meksyku, między innymi tego, że pojawiało się nocą, by żerować na zwierzętach, a w niektórych przypadkach nawet atakować ludzi.

Nazwa El Chupacabras pochodzi od rzekomego zwyczaju żerowania na krwi zwierząt domowych na obszarach wiejskich, zwłaszcza kóz. W rzeczywistości mówiono, że wysysa całą krew ze zwierzęcego stylu Drakuli.

Domniemany opis fizyczny tego drapieżnika był wielkości małego niedźwiedzia z rzędem kolców biegnących od szyi do nasady ogona. Inne relacje sugerują, że miał około trzech stóp długości i gadzi wygląd z łuskowatą zielonoszarą skórą i kolcami. Większość historii mówi, że to zwierzę może stać i skakać jak kangur.

Źródło: www.bing.com