Pakiet El Chupacabras pojawi się w Call of Duty: za jaką cenę?

Activision ogłosiło nadchodzącą premierę specjalnego pakietu w grze, upamiętniającego 5 maja, w Call of Duty Modern Warfare III, Warzone i Warzone, w którym znajdzie się jedno z najsłynniejszych mitycznych stworzeń współczesnego folkloru Ameryki Łacińskiej, El Chupacabra.

Co zawiera pakiet Call of Duty Chupacabras?

W Modern Warfare III, Warzone Mobile i Warzone znajdziemy aspekt El Chupacabras oraz następujące dodatkowe aspekty:

Wygląd operatora: Legenda

Broń projektowa Holger 26 (LMG): Żadnego Mamesa

Broń projektowa HRM-9 (SMG): Fierro Pariente (PM)

Amulet: myśliwy

Duża naklejka: Z piekła

Naklejka: Pod księżycem

Nigdy nie jest łatwo zapomnieć te legendy, które zostawiają po sobie ślad 💥 El Chupacabras jest już dostępna w sklepie Call of Duty 🩸

Ile kosztuje pakiet El Chupacabras w Call of Duty?

Ta zawartość kosztuje 2400 punktów COD.

Kim jest El Chupacabras?

To mitologiczne stworzenie znane było ze swojego zwyczaju atakowania i wysysania krwi zwierząt hodowlanych, takich jak kozy i ptaki. W latach 1988–1994 stworzenie to było bohaterem opowieści i legend miejskich w Meksyku, opowiadając, że pojawiało się nocą, aby żerować na zwierzętach, a czasami atakować ludzi.

Jego nazwa wzięła się od rzekomej skłonności do żerowania na krwi zwierząt domowych zamieszkujących obszary wiejskie, zwłaszcza kóz. Mówiono nawet, że niczym Dracula wyssała ze zwierzęcia całą krew.

Domniemany opis fizyczny tego drapieżnika był wielkości małego niedźwiedzia z rzędem kolców biegnących od szyi do nasady ogona. Inne relacje sugerują, że miał około trzech stóp długości i gadzi wygląd, łuszczącą się zielono-szarą skórę i kolce. Większość historii mówi, że to zwierzę może stać i skakać jak kangur.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Źródło: www.bing.com