Oto, kiedy tryb Resurgence pojawi się w „Warzone 2” z nową małą mapą


Tryb Resurgence w końcu powraca Strefa wojny 2, chociaż data jego przybycia jest późniejsza niż wielu fanów miało nadzieję. To z powodu opóźnienia sezonu 2, choć wygląda na to, że czekanie może być tego warte dzięki wielu dużym zmianom nadchodzącym w Battle Royale, w tym przerobionemu Gułagowi.

Powrót Resurgence to z pewnością muzyka dla moich uszu. Wiele osób uwielbia tradycyjne tryby battle royale, ale ja nie jestem fanem. Uważam, że Battle Royale obejmuje dużo umierania, a następnie czekania, aż twoja drużyna cię odkupi (lub umrze próbując). I chociaż niektóre mecze z pewnością mogą być ekscytujące, tęsknię za szybszym tempem trybu Resurgence, który umożliwia odradzanie się, o ile żyje jeden członek twojej drużyny.

REKLAMA

Kiedy Strefa wojny 2 uruchomiona, Activision usunęło tryb Resurgence i zarówno Rebirth Island, jak i nowszą małą mapę, Fortune’s Keep, z oryginału Strefa wojny całkowicie. Od tygodni nie było możliwości zagrania w nowy tryb, co było frustrujące dla wielu fanów Call Of Duty. Wiadomość, którą Infinity Ward zamieściła w mediach społecznościowych, z pewnością cieszy.

Mam nadzieję, że otrzymamy nie tylko nową małą mapę, ale także zremasterowane wersje Rebirth Island i Fortune’s Keep, które są doskonałymi mapami, które podobają mi się o wiele bardziej niż jakakolwiek z trzech dużych map Warzone (Verdansk, Caldera i Al Mahzra) ). Przyjemna rotacja małych map Odrodzenia z pewnością nadałaby świeżości.

REKLAMA

A co z nową mapą? Cóż, wyciek z grudnia pokazał całkiem ekscytującą nową małą mapę, która wydaje się być prawdopodobnym nowym dodatkiem, gdy nadejdzie sezon 2. Chociaż wyciekła mapa została usunięta, ujawniła ona wiele interesujących miejsc, w tym klasyczną mapę Castle. Wydaje się mniej więcej wielkości Wyspy Odrodzenia, choć prawdopodobnie gdzieś pomiędzy nią a większą Twierdzą Fortuny.

Sezon 2 Strefa wojny 2 oraz Nowoczesna wojna II został przesunięty do 15 lutego. Miejmy nadzieję, że dowiemy się czegoś o powrocie trybu strzelaniny do gry wieloosobowej. Tęsknię za tym tak samo – jeśli nie bardziej – niż za Odrodzeniem Strefa wojny.

WIĘCEJ Z FORBESANadchodzi poważna zmiana w Gułagu w Warzone 2

REKLAMAŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ca9e8e180d44489deb5f07764d1c8c&url=https%3A%2F%2Fwww.forbes.com%2Fsites%2Ferikkain%2F2023%2F01%2F20%2Fheres-when-resurgence-mode-is-coming-to-warzone-2-with-a-new-small-map%2F&c=1601282948824145054&mkt=fr-fr