Oto jak wyglądałby Warzone, gdyby powstał w zaledwie dwa dni


Tysiące godzin poświęcono Call of Duty: Warzone przez oryginalnego dewelopera Infinity Ward i nowego kapitana statku Raven Software, aby uczynić ją grą, którą jest dzisiaj. To ogromna gra, której zajęło dużo czasu.

Ale co, jeśli został zrobiony w ciągu zaledwie dwóch dni, przez jedną osobę? Cóż, prawdopodobnie wyglądałoby to trochę tak. Amatorski twórca gier i gracz Warzone, Usman Siddiqui – który twierdzi, że ma dość spotykania się z hakerami w Battle Royale – podjął się stworzenia własnej, wolnej od hakerów wersji Warzone, ale z limitem czasowym wynoszącym zaledwie 48 godzin. Chociaż tego rodzaju wyzwania związane z grami nie są niczym nowym, jest to pierwsze dla kogoś, kto próbuje odtworzyć grabież, strzelanie, opancerzenie i kupowanie stacji Warzone.

Dodatkowo, jaki klon Warzone jest kompletny bez kilku irytujących skórek Roze latających wokół? Tak, Siddiqui udaje się nawet zakodować własnych wrogów AI, ozdobionych niesławną całkowicie czarną skórą.

Mimo że opozycja nie jest tak zniechęcająca jak duety, z którymi spotkasz się teraz w Żelaznych Próbach, ten najważniejszy sztandar Zwycięstwa w Strefie Wojny jest nawet zakodowany. Miły akcent.

Możesz obejrzeć wideo Siddiqui poniżej, aby sprawdzić proces rozwoju i gotowy produkt.

Chociaż ta dwudniowa strefa wojenna nie jest nawet w skali Verdansk lub nadchodzącej mapy wyspy na Pacyfiku i jest, jak można się spodziewać, trochę szorstko na brzegach, wciąż jest to niesamowity wysiłek dla amatora, aby stworzyć w tak krótkim czasie czas.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Oto jak wyglądałby Warzone, gdyby powstał w dwa dni”,”type”:”news”,”category”: „call-of-duty-warzone”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Activision”,”genre”:”Survival”,”title”:”Zadzwoń służby: strefa wojenna”,”gatunki”:[„Survival”,”FPS”,”Free to Play”]}}}}Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1287E766CD014879864E1D98DE76CC4C&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcall-of-duty-warzone%2Fwarzone-made-in-two-days&c=12207747506320247790&mkt=fr-fr