Oszust Warzone ujawnia swoje sztuczki, podlegając nowemu środkowi przeciwdziałającemu oszustwom

Nowa funkcja zapobiegająca oszustwom w CoD, „Splat”, przyciąga ludzi do dyskusji

Najnowsza funkcja CoD zapobiegająca oszustwom, funkcja „Splat”, stała się wirusowa po tym, jak oszust Warzone ujawnił się w mediach społecznościowych w najzabawniejszy możliwy sposób.

Kiedy Warzone początkowo eksplodowało na scenie gier, nie było żadnego systemu zapobiegającego oszustwom. Gracze musieli bronić się przed hakerami do czasu pojawienia się RICOCHET pod koniec 2021 roku.

Od tego czasu szeroko rozpowszechniony system przeciwdziałający oszustwom znacznie ewoluował, w dużej mierze powstrzymując hakerów. Chociaż oprócz zwykłych funkcji programiści czasami używają tego systemu do wyśmiewania graczy złapanych w jego sieć.

Funkcja „Splat” i jej zabawne konsekwencje

Od uczynienia Operatorów niewidzialnymi po zapewnienie, że ich broń będzie całkowicie bezużyteczna – przez lata widzieliśmy mnóstwo tych zabawnych trolli w akcji. A teraz do listy dodano nową funkcję z „Splat”, która ujawniła oszusta w najzabawniejszy możliwy sposób.

Publikując post na X (wcześniej znanym jako Twitter) z okazji rozpoczęcia nowego roku, jeden z graczy po prostu zastanawiał się, dlaczego stał się „ofiarą” w Warzone. Spadając podczas meczu, nie otworzył spadochronu i spadł znacznie szybciej niż zwykle.

Nawet po pierwszym ożywieniu, natychmiast zmarł po upadku kilka stóp z dachu na poziom gruntu. Zdezorientowane tym, co się stało, media społecznościowe szybko poinformowały gracza, że ​​był to po prostu system zapobiegający oszustwom RICOCHET.

Ulepszenia systemu zapobiegającego oszustwom w CoD

Wraz z premierą Modern Warfare 3 (2023) dowiedzieliśmy się o znaczących aktualizacjach systemu przeciwdziałającego oszustwom w CoD. Ale oprócz tego twórcy drażnili się także z najnowszym trollem, funkcją o nazwie „Splat”.

W akcji Splat dezaktywuje spadochron wykrytego oszusta. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Gdy haker stanie się celem, system może również zmienić jego prędkość, przenosząc go „od skoku króliczka do upadku z wysokości 3000 metrów, co natychmiast go eliminuje”.

RICOCHET znacząco poprawił kondycję konkurencyjnych internetowych CoD, chociaż hakerzy od czasu do czasu wciąż znajdują sposoby na przedostanie się przez nie.

Poruszeni notatką społeczności na X wkrótce po wirusowym poście, czytelnicy szybko wskazali dokładny powód tej zabawnej śmierci, spowodowanej interwencją Splata.

Naturalnie nie jest on jedynym oszustem, który obnażył się na scenie CoD. Kilka dni wcześniej profesjonalista, który wygrał ponad 70 000 dolarów, również przez pomyłkę ujawnił swoje hacki.

Źródło: www.bing.com