Oszuści Warzone wygrywają, znikając z ostatniego kręgu


Gracze Warzone Pacific ciężko pracują, aby opanować nową mapę Caldera, ale oszuści nadal wprawiają drużyny w zakłopotanie, zwłaszcza gdy nie są obecni w ostatnim kręgu.

Caldera, długo oczekiwana przeróbka Warzone, pojawiła się w grze CoD 9 grudnia. Jednak niektórzy gracze są sfrustrowani, ponieważ ich szanse na zwycięstwo są ograniczane przez oszustów przekraczających granice gry.

Dubowanie jest wystarczająco trudne, ale staje się jeszcze trudniejsze, gdy nie możesz zobaczyć swoich wrogów.

Aktywacja

Caldera wprowadziła do Warzone mnóstwo nowej zawartości, w tym nowy Gułag.

Oszuści ukrywają się, aby zapewnić wygrane w Warzone

Przygotowanie do ostatniego kręgu w Warzone jest niesamowicie napięte, ale oszuści pozbawiają grę jakiejkolwiek zabawy, ponieważ exploit pozwala im ukryć się przed wzrokiem. Przechwycony przez użytkownika Reddit u/picklejuice33, ich mecz został przerwany od zwycięstwa, ponieważ starali się wykryć potencjalne zagrożenia.

Wraz z nadejściem RICOCHET anti-cheat gracze mieli nadzieję, że takie problemy nie utrzymają się, gdy rozpoczęła się nowa era Warzone.

Istnieje wiele teorii na temat tego, w jaki sposób zwycięski duet zepsuł grę, ale niektórzy gracze spekulują, że jest to wizualny błąd: „Zważywszy, jak zepsuta jest ta gra, prawdopodobnie był to tylko błąd, a nie oszustwa”, powiedział gracz Warzone UltraContrarian .

Bardziej powszechna teoria głosi, że zwycięzcy przetrwali dzięki agresywnemu używaniu stymulacji: „To tylko stymulanty i amunicja. Quad z 10-20 tys.

„Może być po prostu kolejną z długiej linii błędów. Już dawno jesteśmy spóźnieni na powrót usterki stymulacji” – dodał inny gracz, zwracając uwagę na możliwy niefortunny powrót błędu stymulacji, który nękał wcześniej Warzone.

Miejmy nadzieję, że gdy twórcy dodadzą więcej treści do Nowego Roku, Warzone Pacific zostanie załatane na kolejną bitwę.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-cheaters-are-winning-by-vanishing-from-final-circle-1727820/