Oskarżyciel hakerski Warzone w jakiś sposób oszukał się oskarżając się o oszustwo


Społeczność Warzone jest wypełniona ludźmi, którzy pracują nad wyeliminowaniem wszystkich hakerów z gry. Jeden z oskarżycieli hakerów został oszukany i oskarżył się o oszustwo po obejrzeniu własnej rozgrywki.

Podczas gdy oszuści biegają po ulicach Verdanska, niektórzy ludzie spędzają całe dnie, próbując dowiedzieć się, które serpentyny są częścią tej zdradzieckiej grupy.

W środku BadBoy Beaman wzywającego gracza Warzone ZLanera za bycie hakerem, jedna osoba pomyślała, że ​​dobrym pomysłem byłoby spróbować oszukać innego oskarżyciela Warzone, który myśli, że streamer oszukuje.

Ta osoba wysłała klip do strażnika, który wydawał się w porządku, ale oskarżyciel poszedł dalej i twierdził, że jest to kolejny dowód na oszustwo ZLanera. Nie wiedział, że klip ZLanera był w rzeczywistości jego własną rozgrywką.

YouTube: ZLaner

ZLaner został oskarżony o hakowanie w Warzone.

Warzone hack oskarżyciel recenzuje własną rozgrywkę i dzwoni do cheatów

Jeden ze strażników Warzone, Headdband, spędza dni na przeglądaniu różnych klipów graczy i załamywaniu się, czy są hakerami, czy nie.

Podczas gdy trwał dramat hakerski ZLaner Headdband wysłał tweeta, w którym stwierdził, że ma mnóstwo dowodów na oszustwo streamera. Użytkownik Twittera „corybeaver04” chciał zagrać i wysłał ten klip do Headdband o tym, jak cel ZLanera trafia w ludzi.

Podczas gdy klip wydaje się być w porządku, po zbliżeniu osoba powiedziała, że ​​wygląda podejrzanie. Opaska zgodziła się, ale nie zdawał sobie sprawy, że to jego własna gra.

W usuniętym tweecie Headdband odpowiedział na wideo i powiedział: „Co za reklamowy klip. Świetny człowiek oko. Wcale nienaturalne. Oskarżając, jak sądził, był ZLanerem o hakowanie, ale w rzeczywistości wzywał siebie.

To spowodowało, że społeczność zaczęła się kręcić, ponieważ strażnik Warzone właśnie oskarżył się o oszustwo. Podczas gdy Headdband usunął swoją początkową odpowiedź, nazywając rozgrywkę szkicową, zaczął się bronić.

Kiedy inna osoba skomentowała klip mówiąc, że nie ma w tym nic sceptycznego, Headdband odpowiedział, że najwyraźniej był sarkastyczny. Dodał też, że był manipulowany i niczego nie należy traktować poważnie.

Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy jego komentarz był żartem, ale społeczność dobrze się bawiła, ponieważ czują, że psy stróżujące marnują swój czas, a rozgrywka zawsze wygląda dziwnie, gdy jest spowolniona i powiększona.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-hacking-accuser-somehow-tricked-into-accusing-himself-of-cheating-1666411/