Ogromne zmiany nadchodzące w Warzone w Call Of Duty: Modern Warfare II


Nadchodząca gra Call of Duty: Modern Warfare II została wczoraj udostępniona kilku wybranym graczom, którzy grali w różne gry wieloosobowe i oczywiście Warzone, tryb Battle Royale.

Fani byli świadomi zbliżającej się nowej mapy Warzone, ale być może jeszcze większą wiadomością są zmiany wprowadzane w różnych aspektach rozgrywki.

Wraz z pełną premierą gry 28 października, gracze będą mieli wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się na te zmieniające grę dodatki, zanim dowiemy się, czy odniosą one ogromny sukces, czy też definitywnie zawiodą.

Nowa mapa i powrót terminalu

Al Mazrah to nazwa nowej mapy Warzone, a Bliski Wschód to ustawienie, nawiązujące do poprzednich map, Verdansk (Ukraina) i Caldera (Południowy Pacyfik).

Chociaż zdecydowana większość mapy będzie stosunkowo nieznana graczom, potwierdzono, że lotnisko będzie repliką legendarnej mapy „Terminal” z Modern Warfare 2 (2009).

Uwzględniono również zwykłe obszary, takie jak port, miasto, wieś i kamieniołom.

https://www.youtube.com/watch?v=lmw3xG12-9c

Brak wyposażenia

To chyba największa zmiana w rozgrywce. Wyposażenia nie będą już częścią Warzone, zamiast tego gracze będą musieli znaleźć najlepszą dostępną broń na mapie.

Doda to ogromną wartość broniom naziemnym i doda różnorodności do rozgrywki bez graczy, którzy mają podobne klasy.

Zamiast tego dodano nowy system łupów, dzięki któremu gracze mogą zbierać broń i kupować dodatki na stacjach zakupu. Wyobrażamy sobie, że z tego powodu nastąpi wzrost liczby stacji kupna i naziemnej gotówki.

Do czterech jednoczesnych kręgów

Zamiast zbliżać się do jednego gigantycznego kręgu, nowy Warzone będzie zawierał do czterech mniejszych kręgów, które stopniowo zbliżą się do jednego ostatniego.

Doprowadzi to do rozdzielenia członków drużyny i mini-bitew w różnych kręgach.

Czat zbliżeniowy

Warzone będzie teraz zawierał czat zbliżeniowy. Oznacza to, że jeśli grasz na czacie w grze, kiedy zbliżysz się wystarczająco do wrogiego gracza, oboje będziecie mogli się słyszeć.

To niewątpliwie doprowadzi do zabawnych scenariuszy i wielu nadużyć między rywalizującymi graczami.

Podsumowując, 28 października ma być największą datą premiery w historii Warzone.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wielka tradycja została utrzymana w ocenach FIFA 23

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6326044541f74756b732f837cbab97a5&url=https%3A%2F%2Fwww.balls.ie%2Fgaming%2Fwarzone-modern-warfare-call-of-duty-524569&c=9198740904209579515&mkt=fr-fr