Ogromne zapotrzebowanie ze strony fanów Warzone na powrót mapy „OG” po rekordzie gracza ustanowionym przez Fortnite.

Fani Call of Duty wyrażają chęć powrotu najważniejszej rozgrywki w trybie Battle Royale w serii w Warzone po sukcesie sezonu OG w Fortnite, który pobił rekord graczy w grze.

Nowy rozdział w Warzone

Wraz z premierą Modern Warfare 3 10 listopada, darmowe doświadczenie Warzone otrzyma kolejny rozdział, w tym nową mapę o nazwie Urzikstan, nowe bonusy i nową broń.

Powrót Blackouta

Jednak sukces sezonu OG Fortnite, który przywrócił oryginalną mapę gry wydaną w 2018 roku i pobił rekordy graczy, sprawił, że gracze Warzone zapragnęli powrotu pierwszej mapy Call of Battle Royale – Duty, Blackout, wprowadzonej w Black Ops 4.

Pomimo początkowego podekscytowania graczy powrotem ukochanej mapy Verdansk, kilku fanów wspomniało, że mapa Blackout byłaby „lepszą” opcją do przywrócenia do Warzone, mając nadzieję, że gracze wrócą do gry.

Mapa dostępna bezpłatnie

Ponieważ Blackout był początkowo trybem płatnym powiązanym z zakupem Black Ops 4, wielu graczy uważa, że ​​mapa powinna zostać udostępniona bezpłatnie w Warzone, dając im możliwość cieszenia się pierwszym doświadczeniem Call of Duty w trybie Battle Royale bez dodatkowych kosztów .

Opinie graczy

Dyskusja rozpoczęła się w odpowiedzi na post od CharlieIntel dotyczący ponownego wprowadzenia doświadczenia BR do Warzone. Chociaż dla większości preferowana jest gra Verdansk, warto zauważyć, że wśród sugestii znaczną uwagę poświęcono Blackoutowi.

„Karta OG Cod Blackout byłaby niesamowita” – podzielił się w odpowiedzi jeden z użytkowników. Inny gracz dodał: „Nie jestem fanem Battle Royales, NAPRAWDĘ NIE, ale projekt Blackout był interesujący”, wyjaśniając decyzję fanów dotyczącą powrotu Blackout, uznawanego za „OG” BR doświadczenia CoD.

Nadzieja fanów

Pomimo umiarkowanych oczekiwań co do powrotu oryginalnej rozgrywki Battle Royale, okaże się, czy kiedykolwiek to nastąpi. Fani nie tracą jednak nadziei, że kiedyś to nastąpi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Warzone, koniecznie sprawdź, dlaczego gracze Warzone są podzieleni w sprawie zmian dotyczących łupów, które wyciekły po integracji z MW3, lub wszystkich klasycznych map CoD powracających do Urzikstanu MW3.

Źródło: www.charlieintel.com