Ogromne wycieki Call of Duty i Warzone przed następną prezentacją | GameSpot News — Aktualizacje GS News


Wyciekły szczegóły dotyczące przyszłości Call of Duty przed nadchodzącym wydarzeniem Next, a także niepewność co do przebiegu bitwy Overwatch 2 na zaledwie kilka tygodni przed jego premierą. Wszystko to w dzisiejszych wiadomościach GameSpot.

Mając na horyzoncie więcej informacji o samodzielnym Warzone 2 w ramach nadchodzącego Call of Duty Next, niektórzy fani zastanawiali się, co dokładnie będzie się działo z oryginalną wersją Warzone. Reporter Tom Henderson na Twitterze twierdzi, że gra będzie przechodzić zmianę nazwy 28 listopada i że „wygląda na to, że oryginalny Warzone będzie nadal otrzymywać aktualizacje/DLC”.

Wygląda na to, że oryginalna Warzone w przyszłości skupi się głównie na mapie Caldera na Pacyfiku, która została wprowadzona jako część tego, co Activision Blizzard nazwał „Warzone Pacific” wraz z Call of Duty: Vanguard Season 1 w listopadzie 2021 roku.

Podobnie jak jego poprzedniczka, Warzone 2 zostanie wydane jakiś czas po wydaniu Modern Warfare 2 25 października i będzie zawierało wiele mechanik, pojazdów i broni z tej gry.

Współistnienie Warzone i Warzone 2 jest zgodne z tym, co Activision powiedziało wcześniej o dwóch bitwach królewskich, a mianowicie, że Warzone będzie „kontynuować jako oddzielne doświadczenie, które będzie obejmować kontynuację postępów graczy i zapasów w ramach tego doświadczenia Warzone”. Oznacza to, że skórki, broń i odblokowania z oryginalnego Warzone nie zostaną przeniesione do Warzone 2.

Patrząc dalej w przyszłość Call of Duty, odsłona 2024 może opowiedzieć historię o wojnie w Iraku. Użytkownik Twittera TheGhostOfHope, który w przeszłości dokładnie informował o niezapowiedzianych szczegółach Call of Duty, powiedział, że kampania dotycząca gry Call of Duty 2024 obejmie to, co rząd USA nazywa Operacją Iraqi Freedom i Operation Enduring Freedom, a także bitwą o Mogadiszu. co miało miejsce wiele lat wcześniej podczas wojny w Zatoce Perskiej w latach dziewięćdziesiątych, wydarzenie zostało później zaadaptowane i udramatyzowane w filmie Helikopter w ogniu z 2001 roku.

TheGhostOfHope powiedział, że to Raven Software opracuje kampanię dla Call of Duty 2024. Raven opracował również kampanię dla Black Ops Cold War.

Jeśli Call of Duty 2024 rzeczywiście dotyczy wojny w Iraku, gra prawdopodobnie będzie kontrowersyjna. W wyniku wojny zginęło około 200 000 cywilów, a inna gra, Six Days in Fallujah, wywołała wiele debat i dyskusji dotyczących swoich tematów i elementów. Można sobie tylko wyobrazić, że rozmiar i popularność franczyzy, takiej jak Call of Duty, zajmującej się tymi przerażającymi, prawdziwymi wydarzeniami, zaowocuje jeszcze większym dyskursem.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631c2104f13b4fe7811af0a10be5323e&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Fvideos%2Fmassive-call-of-duty-and-warzone-leaks-before-next-showcase-gamespot-news%2F2300-6459456%2F&c=11639922788442310104&mkt=fr-fr