Oglądaj na żywo World Series of Warzone na platformie Leveltap!

Jeden z najlepszych zawodników Warzone na świecie, Liam James, ściga się o tytuł mistrza świata wraz ze słynnymi mieszkańcami Liverpoolu, a całą akcję możesz śledzić w jedynym w mieście dedykowanym miejscu do e-sportu, Leveltap.

Liam James, wybitny zawodnik

Znany również jako Jukeyz, 27-latek z West Derby cieszy się błyskawicznym wzrostem w świecie e-sportu. W najbliższy weekend weźmie udział w światowych finałach World Series of Warzone (WSOW) 2023 w Londynie i ma nadzieję, że dołączy do grona światowej sławy sportowców, takich jak heptathlonistka Katarina Johnson-Thompson i bokserka Natasha Jones.

Liam rozpoczął swoją przygodę od grania w gry na stawkę 1 $ z kilkoma obserwującymi na Twitchu i w ciągu roku zabawiał na swoich transmisjach ponad 100 000 osób. W 2020 roku dołączył do brytyjskiego zespołu Royal Ravens w Londynie jako twórca treści, a w 2021 odnalazł się w profesjonalnym świecie, wygrywając 13 turniejów, w tym Europe World Series of Warzone.

Został także drugim sportowcem e-sportowym podpisanym przez Red Bull UK po rekomendacji przez gwiazdę Liverpoolu i miłośnika gier Trenta Alexandra Arnolda, również sponsorowanego przez Red Bull. Na stronie profilowej Liama ​​czytamy: „W świecie Call of Duty: Warzone Liam „Jukeyz” James jest prawdziwym fenomenem na skalę światową. »

Światowa seria Warzone 2023

WSOW 2023 odbędzie się w sobotę 16. Najlepsi gracze świata, podzieleni w tria, będą walczyć o część z puli nagród wynoszącej 1,2 miliona dolarów, a wydarzenie będzie transmitowane na platformie Leveltap, 45 Hanover Street, od godziny 15:00.

Cal Wilson, dyrektor Leveltap, powiedział: „Liam jest wielkim zwolennikiem Leveltap od czasu naszego otwarcia w maju i wspaniale jest mieć poparcie supergwiazdy w swojej dziedzinie, a także jednej z Liverpoolu. Nie możemy się doczekać oglądania jego meczów w ten weekend, a każdy, kto chce zobaczyć, czy może zostać najnowszym mistrzem świata w mieście, powinien udać się na Leveltap i dołączyć do naszego oglądania, co powinno być wielkim świętem. »

Liam powiedział o Leveltap: „Jako mieszkaniec Liverpoolu uważam, że desperacko potrzebowaliśmy takiego miejsca jak Leveltap, a spośród wszystkich barów z grami, które odwiedziłem w Wielkiej Brytanii, jest on najlepszy i najfajniejszy. »

Oprócz zawodów Warzone, Leveltap oferuje także transmisje meczów Premier League, w tym Wolves vs Liverpool w sobotę od 12:30 i Newcastle vs Brentford od 17:30. W niedzielę mecze Bournemouth vs Chelsea można oglądać o 14:00, a Everton vs Arsenal o 16:30.

Leveltap, idealne miejsce dla graczy

Leveltap regularnie organizuje turnieje, a gracze mogą zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem lub przybyć na miejsce w ostatniej chwili. Więcej informacji znajdziesz w kalendarzu wydarzeń.

Leveltap oferuje również urozmaicone menu jadalniane i obszerne menu napojów. Dodatkowo możesz cieszyć się 90 minutami zabawy z nielimitowanym piwem butelkowym lub Prosecco w towarzystwie pizzerii, przystawki i frytek za 35 GBP za osobę lub 40 GBP za osobę z koktajlami.

CZYTAJ WIĘCEJ: PREMIERA LEVELTAP W LIVERPOOL ONE

Źródło: www.explore-liverpool.com