Odkryj wszystko, co nowe w sezonie 4 Warzone.

Czwarty sezon Modern Warfare 3 wprowadza do Warzone nową zawartość, w tym nową broń i inne zabawne dodatki. Powrót karabinu snajperskiego Kar98k zostanie powitany z radością przez wielu graczy, którzy tęsknią za czasami świetności tej broni w oryginalnej Warzone, ale to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co pojawi się w grze wraz z tą sezonową aktualizacją. Zapnij pasy i przygotuj się na wszystkie nowe funkcje i zmiany w czwartym sezonie Warzone.

Balansowanie broni i poprawki błędów

Nowy sezon w CoD oznacza ulepszenia i obniżki wielu broni. Zajrzyj tu ponownie, gdy aktualizacja będzie już dostępna, aby zobaczyć wszystko, co się zmienia, jeśli chodzi o broń i inne elementy gry.

Powrót Kar98k

Według Activision karabin snajperski jest określany jako „potężny i precyzyjny”, oferujący „duże obrażenia przy małej szybkostrzelności”. Ale to tylko jedna z czterech broni, które pojawią się w tym sezonie, obok pistoletu maszynowego Superi 46, karabinu Reclaimer 18 i broni białej Sledgehammer.

Zmiany w Gułagu

Gułag pojawia się teraz losowo w jednym z czterech różnych wariantów, a nie tylko w jednym na raz, więc przygotuj się na różnorodność, próbując wrócić do akcji.

Aktualizacja bunkrów w Urzykstanie

Bunkry w Urzykstanie przechodzą remont. Po znalezieniu karty dostępu uzyskasz dostęp do rozszerzonego wnętrza, a także nowych bocznych dróg ucieczki, które dadzą Twojemu zespołowi kilka metod ucieczki.

Specjalista od Perków

Profit Specjalista pojawia się od Wyspy Odrodzenia po Urzykstan w sezonie czwartym, umożliwiając graczom zebranie go jako rzadkiego zrzutu lądowego i wyposażenie wszystkich atutów w grze.

Nowe i stare tryby gry

Buy Back Royale Solos powraca w czwartym sezonie wraz z nowymi trybami, takimi jak tryb, który ze względu na swój charakter wydaje się w jakiś sposób drażnić Black Ops 6 [REDACTED].

W czwartym sezonie do Urzykstanu dodano nowy pojazd, Polaris RZR Pro R, prawdziwy UTV typu side-by-side. Oferuje lepsze prowadzenie, trzy siedzenia i „lepsze zużycie paliwa”.

Strefy gorących tyłków

Gdy będziesz przygotowywał się do lądowania, na mapie zostaną wyświetlone gorące strefy łupów. Obszary te będą zawierać łupy wyższego poziomu niż zwykle i prawdopodobnie będą wypełnione graczami walczącymi o ich zdobycie.

Wydarzenie publiczne uciekającego pociągu

Pojawiające się w połowie sezonu publiczne wydarzenie Uciekający pociąg jest podobne do trybu Slay Ride Resurgence z sezonu pierwszego i pojawi się w szóstym kręgu gazowym. Strefa bezpieczeństwa pozostanie nad pociągiem do końca każdego meczu.

Jeśli nie możesz się doczekać czwartego sezonu MW3, możesz także zapoznać się z informacjami o aktualizacji dla trybu wieloosobowego.

Dot Esports jest wspierany przez naszych czytelników. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.bing.com