Odkryj wszystkich operatorów The Boys w MW3 i Warzone!

Chłopcy Operatorzy w MW3 i Warzone

W ostatnich latach Call Of Duty nie było obce kolaboracjom. Jednak niewiele marek ma tak dużą reprezentację w CoD, jak The Boys. Od postaci przeniesionych z Modern Warfare 2 po nowe dodatki w Modern Warfare 3 – gracze mają do wyboru 5 postaci. Oto wszyscy operatorzy z The Boys w MW3 i Warzone.

Pociąg

Pociąg to Super, który rozpoczyna poszukiwania zemsty Hughiego na Vaught i jego skorumpowanych superbohaterach. Chociaż nie jest głównym antagonistą jak w sezonach 1 i 2, A-Train pozostaje superbohaterem, którego fani uwielbiają nienawidzić lub nienawidzą kochać.

Czarny czarny

Tajemnicza zamaskowana postać Czarny czarny to siła, której nie można lekceważyć. W Call Of Duty milczy, a jego Operator nigdy się nie odzywa. Jego styl walki jest podobny do stylu Ninja. Dzięki swemu ciemnemu kolorowi i umiejętnościom ukrywania się atakuje z cienia.

Petarda

Petarda to najnowsza postać w składzie, wprowadzona w premierze czwartego sezonu The Boys i oryginalna postać z serialu telewizyjnego, która nigdy nie pojawiła się w komiksach. Jest superantagonistką, która posiada zdolność generowania iskier.

Ojczyzna

Następny na liście jest kultowy czarny charakter z The Boys; Ojczyzna. Jako twarz Siedmiu, Homelander jest najpotężniejszym i najbardziej skorumpowanym superbohaterem na świecie. Jego moce bardzo przypominają moce Supermana. Potrafi latać, ma super siłę i przerażająco krwawą zdolność laserowego oka.

Gwiezdny

Wreszcie, ostatni, ale nie mniej ważny, jest Operator Gwiezdny. W przeciwieństwie do innych superzdolności na tej liście, Starlight jest jedną z niewielu dobrych superzdolności. Okazała się potężną sojuszniczką Chłopców i romantyczną partnerką Hughiego.

I to są wszyscy Operatorzy z The Boys, którymi możesz grać w MW3 i Warzone.

Źródło: www.escapistmagazine.com