Odkryj szybszą wersję do zabicia w Warzone niż ISO 45 i łódź podwodna Lachmann

Uwaga, gracze Warzone! Myślisz, że znalazłeś najlepszy pistolet maszynowy do walki na bliskim dystansie? A co jeśli powiem Ci, że istnieje jeszcze potężniejsza broń? W niedawnym filmie gracz IceManIsaac ujawnił swój niszczycielski zestaw karabinu bojowego. Nie będziesz chciał tego przegapić!

Meta broni krótkiego zasięgu

Aktualizacja balansu broni w Warzone Season 5 Reloaded nie wprowadziła żadnych znaczących zmian w meta walce w zwarciu. Według twórców gry kategoria pistoletów maszynowych jest bardzo konkurencyjna, a sześć broni ma zbliżone współczynniki śmierci. Jednak pomimo tego, Lachmann Sub i ISO 45 pozostają preferowanymi opcjami dla graczy. Według WZ Ranking, łódź podwodna Lachmann jest nawet najpopularniejszą bronią w trybie Battle Royale.

Te pistolety maszynowe są niezwykle skuteczne w eliminowaniu wrogów z bliskiej odległości, ale tracą skuteczność wraz ze wzrostem odległości. To tutaj pojawia się nasz bohater, IceManIsaac, ze swoim najlepszym karabinem bojowym.

Najlepsza broń wsparcia dla snajperów

Jeśli chodzi o wybór broni pomocniczej dla snajpera, ważnymi kryteriami są szybkość zabijania i łatwość użycia. Chociaż Totem Infinity ulepszył kilka broni w sezonie 5 Reaktywacja, IceManIsaac twierdzi, że Lachmann-762 przewyższa wszystkie inne, w tym pistolety maszynowe.

Oprócz zabijania tak szybko, jak ISO 45 i Lachmann Sub z bliskiej odległości, Lachmann-762 utrzymuje siłę ognia na dystansie 20-30 metrów. To właśnie ta wszechstronność zainspirowała IceManIsaaca do stworzenia tego wyposażenia.

Idealne wyposażenie dla Lachmann-762

Oto preferowany zestaw IceManIsaaca dla Lachmanna 762:

  • Tłumik: TY-LR8 (+0,65, +0,28)
  • Lufa: LM Aurora 90 Lufa (+0,24, -0,15)
  • Laser: Laser FSS OLE-V (-0,29, -27,97)
  • Chwyt tylny: LMK64 Grip (-0,55, -0,29)
  • Magazynek: 30 naboi Mag

Jeśli Lachmann-762 nie spełnia całkowicie Twoich oczekiwań, nie wahaj się i sprawdź nasze inne rekomendacje dotyczące najlepszych zestawów Warzone. Nie przegap tej okazji, aby zdominować swoich przeciwników na polu bitwy!

Źródło: www.dexerto.com