Odkryj Superi 46, nową metabroń w sezonie 4 MW3 i Warzone

Nowy 4. sezon Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone jest wreszcie dostępny, a oczy wszystkich zwrócone są na Kar98k, przechodzącego przez Przepustkę Bitewną, aby odblokować broń. Po cieszeniu się pięknem Kar98k jednym strzałem przez jeden dzień, czas skupić się na innej nowej broni w tym sezonie. Superi 46 to nowy pistolet maszynowy dostępny do odblokowania w MW3 i sezonie 4 Warzone i wydaje się, że szybko wspina się w rankingach, zastępując meta Striker-9. Nawet wersja Superi 46 znaleziona na ziemi jest potężniejsza niż większość innych pistoletów maszynowych w grze, stanowiąc najlepsze wsparcie snajperskie dla twojego wyposażenia Kar98k w Warzone i MW3.

Jak odblokować Superi 46 w MW3 i Warzone

Możesz odblokować Superi 46 w MW3 i Warzone w 6. części przepustki bojowej sezonu 4. Od pierwszej części będziesz potrzebować 20 żetonów, aby odblokować tę broń. Niestety sekcja odblokowania Superi 46 znajduje się po drugiej stronie Kar98k w Karnecie Bitewnym Sezonu 4 MW3 i Warzone.

Najlepsze wyposażenie Superi 46 w sezonie 4 MW3 i Warzone

Kufa: Sonic Suppressor S
Amunicja: naboje o dużej gęstości 4,6 mm
Magazynek: magazynek na 40 naboi
Magazyn: JAK Cutthroat
Tylny uchwyt: Tylny uchwyt Sakin ZX

Superi 46 wygląda na lepszą wersję Strikera. W przeciwieństwie do swojego rodzeństwa 9, Striker nie jest osłabiony w sezonie 4, ale Superi 46 zadaje obrażenia, mobilność i zarządzanie odrzutem jest znacznie lepszy. Właśnie dlatego Superi 46 jest obecnie najlepszym pistoletem maszynowym meta w Warzone i sezonie 4 MW3, a my mamy tutaj najlepsze wyposażenie.

Najpierw użyj tego mocowania kolby JAK Cutthroat, aby uzyskać najlepszą prędkość ruchu. Ten kij jest naprawdę groźny. Następnie dodaj Sonic Suppressor S do swojego arsenału, aby zamaskować swoje strzały i uzyskać lepszy zasięg obrażeń. Tłumik ten działa dokładnie tak samo, jak Singuard MKV z zeszłorocznego MW2, ale nieco lepiej, bez wpływu na prędkość ADS.

Trzeci dodatek przeznaczony jest do pocisków o dużej gęstości, zapewniających większe obrażenia i większą szansę na wygranie walk na bliskim i średnim dystansie. A jeśli grasz w Warzone, wybierz 40-nabojowy magazynek dla najlepszego wyposażenia Superi 46. W przeciwnym razie możesz pozostać przy standardowym 30-nabojowym magazynku i wybrać optykę lub laser dla lepszej celności.

Wreszcie mamy tylny chwyt Sakin ZX zapewniający odrzut. Superi 46 jest samo w sobie celną bronią, a dodatek Sakin ZX czyni ją jeszcze lepszą. I to wszystko! Przed wyruszeniem na mecz przetestuj tę bestię na strzelnicy, a zobaczysz magię, jaką niesie ze sobą Superi 46 dzięki swoim szalonym zadaniom, szybkości ADS i szybkości ruchu ADS.

Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone są obecnie dostępne na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

Źródło: thenerdstash.com