Odkryj nowe wskazówki dotyczące egzoszkieletów w Warzone: jaka przyszłość dla Advanced Warfare?

Powrót Wyspy Odrodzenia do Warzone zawiera jajko wielkanocne wskazujące na przybycie egzokombinezonów Advanced Warfare.

Gorący debiut Warzone

Jako darmowa odsłona długoletniej serii, Call of Duty: Warzone zapewnia ekscytujące rozgrywki wieloosobowe od chwili premiery dwa lata temu. Jak to jest w przypadku strzelanek pierwszoosobowych dla wielu graczy, Warzone oferuje różnorodne mapy do walki, a mapa Wyspy Odrodzenia wydaje się zawierać jajko wielkanocne z poważnymi implikacjami.

Egzo-kombinezony na Wyspie Odrodzenia

Niedawny powrót Wyspy Odrodzenia był chwaloną aktualizacją gry, ale tak naprawdę na tej mapie jest więcej, niż mogłoby się wydawać. W centrum sterowania zlokalizowanym na wyspie znajduje się szczegół, który może być nawiązaniem do poprzedniej części Call of Duty. To potencjalne jajko wielkanocne może sugerować ekscytujące rzeczy, które nadejdą dla serii, ponieważ wygląda na to, że egzokombinezony, takie jak w Advanced Warfare, są produkowane na Wyspie Rebirth.

Egzo-kombinezony znalezione na Wyspie Odrodzenia

Advanced Warfare to prawdopodobnie jedna z najlepszych pozycji w serii Call of Duty. Uznana zarówno przez krytyków, jak i wielu graczy za wyjątkową i ekscytującą grę z długiej serii, Advanced Warfare przedstawia przyszłość wojny, która była zniewalającą zmianą tempa w porównaniu z koncentracją serii na przeszłych i obecnych konfliktach.

Egzokombinezony wprowadzone w Advanced Warfare były jedną z najlepszych funkcji, które pomogły wprowadzić do gry nowy poziom walki. Twórca Sledgehammer otrzymał dużą swobodę twórczą, która ostatecznie się opłaciła, ale nie pojawił się żaden nowy wpis w serii od pierwszego i jedynego Advanced Warfare wydanego w 2014 roku.

Dołączenie tych egzokombinezonów może być dla programistów z Raven Software i Infinity Ward świetnym sposobem na złożenie hołdu swoim kolegom z Sledgehammer. Jednak zaprezentowanie tych kombinacji może mieć również znacznie większe implikacje. Sledgehammer był kiedyś na wczesnym etapie tworzenia kolejnego Advanced Warfare, ale gra niestety nigdy nie ujrzała światła dziennego. Od czasu premiery oryginalnej gry wielu liczyło na kolejną odsłonę tej serii spinoffów, a te egzokombinezony mogą wskazywać na nadejście nowej gry Advanced Warfare.

Debaty na temat natury tych egzo-kombinezonów

Krótko po ogłoszeniu powrotu Wyspy Odrodzenia wielu graczy zauważyło kostiumy, zastanawiając się, jakie znaczenie może mieć ich umieszczenie. Konkluzja, że ​​Makarov i jego frakcja Konni budują egzokombinezony, które ostatecznie w jakiś sposób powiążą się z Advanced Warfare, jest dominującą teorią, ale istnieje również dobry powód, aby wątpić w ten punkt widzenia.

Mimo że Makarov buduje egzokombinezony, w niczym nie przypominają one tych z Advanced Warfare. W Advanced Warfare chyba najlepiej będzie opisać je jako egzoszkielety. Egzo-kombinezony znalezione na Wyspie Odrodzenia wyglądają bardziej jak zbroje, wraz z własnymi hełmami przypominającymi hełm Spartanina z Halo. Możliwe jest jednak również, że te kombinezony stanowią specjalną konstrukcję zbroi, która ostatecznie zainspirowała stworzenie egzoszkieletu do Advanced Warfare. Mimo że ten zabawny szczegół Wyspy Odrodzenia nie jest powiązany z Advanced Warfare, wciąż może zwiastować ekscytujące ulepszenie walki w Warzone dzięki własnemu wydarzeniu związanemu z egzokombinezonem.

Call of Duty: Warzone

Warzone to darmowa gra typu Battle Royale będąca częścią długoletniej serii Call of Duty. Gra ma ponad 100 milionów aktywnych graczy i oferuje kilka różnych trybów gry.

Źródło: gamerant.com