Odkryj najskuteczniejszą broń w Warzone według WhosImmortal

Najlepsza broń w Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier typu Battle Royale w branży gier. Jest to kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, wprowadzająca nową broń, mapy, a także satysfakcjonującą rozgrywkę dla fanów gatunku.

Najlepsze karabiny szturmowe w Warzone 2.0

Warzone 2.0 oferuje 22 karabiny szturmowe po dodaniu arsenału broni MW3 w aktualizacji Sezonu 1. Jednak niektóre karabiny wyróżniają się zdolnością do skutecznego eliminowania celów. Chociaż broń ta nie jest zła w swojej podstawie, zawsze lepiej jest użyć akcesoriów, aby poprawić jej skuteczność.

1) RAM-7: Czy jest lepszy od 556 Holgera?

RAM-7 został uznany za posiadający najlepszy TTK (czas do zabicia) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby zmaksymalizować wydajność tej broni, należy nadać priorytet niektórym akcesoriom. Dzięki szkoleniu staje się potężną bronią, która niewątpliwie będzie kumulować eliminacje.

2) EN 5.56

FR 5.56, znany również jako FAMAS, jest bronią wybieraną przez wielu graczy. Zostało to skorygowane w aktualizacji z 14 grudnia, ale nadal jest popularne wśród wielu użytkowników.

3) SVA 545

SVA 545 charakteryzuje się dużą szybkostrzelnością w połączeniu z niskim odrzutem, co czyni go jedną z najlepszych broni w grze. Dzięki odpowiednim dodatkom broń ta staje się potężna pod względem zasięgu, celności i kontroli odrzutu.

4) M13B

M13B jest bardzo popularny wśród graczy Warzone i nie bez powodu. Dzięki wygodnej mobilności dalekiego zasięgu, w połączeniu ze specyficznymi dodatkami, ta broń sprawi Twoim wrogom nie lada wyzwanie.

5) Holger 556: Czy to najlepszy karabin w Warzone?

Prawdopodobnie najpopularniejszą bronią w grze jest Holger 556. Karabin ten zapewnia lepszą kontrolę odrzutu, zasięg i celność dzięki pewnym konkretnym dodatkom. Pomimo pewnej utraty mobilności i zwrotności, jego zdolność do użycia na długich dystansach czyni go potężną bronią.

Źródło: www.bing.com