Odblokuj zbanowanego operatora NICKMERCS dzięki temu usterce Warzone!

Przegapiłeś niektóre pakiety Call of Duty, które zostały usunięte ze sklepu i nigdy nie wrócą? Nie martw się, nowa usterka w Warzone pozwala odblokować te zbanowane pakiety, takie jak operatorzy NICKMERCS i TimTheTatman.

Exploit Call of Duty umożliwia graczom kupowanie zakazanych skórek

Zestawy Nicka „NICKMERCS” Kolcheffa i Tima „TimTheTatmana” Betara zostały usunięte ze sklepu Call of Duty pomimo ich ciągłej popularności. Nastąpiło to po kontrowersyjnych komentarzach na temat społeczności LGBTQ+ w mediach społecznościowych, które doprowadziły do ​​bojkotu gry ze strony fanów Nicka.

Teraz ten błąd umożliwia graczom ominięcie usunięcia pakietu przez Activision i ponowne skorzystanie ze skórek. Dzięki sprytnej metodzie gracze mogą uzyskać dostęp do pakietów swoich znajomych, które następnie można kupić, nawet jeśli zostali oni usunięci ze znanego nam sklepu w grze.

Jak odblokować zablokowane pakiety NICKMERCS i TimTheTatman

Według Dexerto istnieje sposób na zdobycie dowolnego pakietu ze sklepu, niezależnie od tego, czy jest on aktywny, czy nie.

Metoda ta polega na podłączeniu dwóch kontrolerów do tej samej konsoli z dwoma aktywnymi kontami Xbox Live, z których jedno musi już kupić pakiet, który chcesz kupić.

Podobnie jak w przypadku udostępniania gier, gracze mogą udostępniać skórki, wykonując następujące kroki:

  1. Połącz konto z pakietem z Kontrolerem 1 i konto, które chce skórkę, z Kontrolerem 2.
  2. Spróbuj połączyć się z Call of Duty za pomocą kontrolera 1 i anuluj je, co spowoduje wyświetlenie komunikatu „połączenie nieudane”.
  3. Wybierz „Przejdź do trybu offline” i przejdź do „Lokalnego trybu wieloosobowego”.
  4. Połącz się z kontrolerem 2.
  5. Za pomocą Kontrolera 1 wróć do ekranu startowego, a następnie pozwól Kontrolerowi 2 nacisnąć „Start”, aby się połączyć.
  6. Użyj Kontrolera 2, aby uzyskać dostęp do sklepu i otworzyć „Kolekcję pakietów”, w której będzie można kupić wszystkie pakiety należące do innego użytkownika.

Nie jest to funkcja, która Activision prawdopodobnie będzie dostępna przez długi czas, więc warto z niej skorzystać przed następną aktualizacją.

Źródło: www.ggrecon.com