Odblokuj HRM-9 w MW3 i sezonie 1 Warzone Reloaded

Dwie nowe bronie pojawią się w Modern Warfare 3 i Warzone

Aktualizacja Reloaded sezonu 1 wprowadza dwie nowe bronie do Modern Warfare 3 i Warzone, a gracze nie mogą się doczekać, aż dostaną w swoje ręce HRM-9. Oto jak odblokować pistolet maszynowy HRM-9 w MW3 i Warzone.

Rozszerzenie arsenału broni Modern Warfare 3 i Warzone

W sumie w pierwszym sezonie Modern Warfare 3 i Warzone pojawi się pięć nowych broni. Od początku sezonu 1 gracze otrzymali RAM-7, XRK Stalker i Stormender. Każda broń wniosła coś nowego, a aktualizacja Reloaded Sezonu 1 ma na celu dalsze poszerzenie arsenału broni.

HRM-9 to zupełnie nowy pistolet maszynowy, który pojawi się w MW3 i Warzone, ale nie jest częścią Przepustki Bitewnej, jak inne bronie Sezonu 1, więc wielu zastanawia się, jak go zdobyć.

Jak odblokować HRM-9 w Warzone i Modern Warfare 3

Aby zdobyć HRM-9 w MW3 i Warzone, będziesz musiał skorzystać z systemu odblokowania Arsenalu, gdy broń pojawi się jako opcja po aktualizacji Reloaded Sezonu 1 17 stycznia.

Czas pokaże, ile wyzwań gracze będą musieli ukończyć, aby odblokować pistolet maszynowy HRM-9, ale większość broni wymaga zwykle od trzech do ośmiu wyzwań. Ukończenie codziennych wyzwań w MW3 i Warzone lub osiągnięcie zwycięstw w meczach wieloosobowych będzie się liczyło jako wymagania.

Jeśli zastanawiasz się, co wnosi HRM-9, twórcy opisują go jako „lekki, ale stabilny pistolet maszynowy kal. 9 mm do walki w zwarciu i szybkiego eliminowania wrogów”. »

Oczekuje się, że broń będzie charakteryzowała się dużą szybkostrzelnością i najwyższą mobilnością. Ciekawie będzie zobaczyć, gdzie nowy pistolet maszynowy wpasowuje się w metę MW3 i Warzone. Fani Battle Royale będą się zastanawiać, czy prześcignie rój WSP, który zdominował metę bliskiego zasięgu od początku sezonu 1.

Więcej treści związanych z grami Call of Duty znajdziesz w innych naszych przewodnikach:

– Jak naprawić utracone pakiety w Modern Warfare 3
– Najlepsze ustawienia FOV dla Modern Warfare 3
– Kiedy gra rankingowa pojawi się w Modern Warfare 3?
– Najlepsze ustawienia kontrolera dla Warzone
– Najlepsze ustawienia komputera dla Warzone
– Najlepsze karabiny szturmowe w Warzone
– Najlepsze pistolety maszynowe w Warzone
– Najlepsze ustawienia FOV dla Warzone
– Najlepsze ustawienia dźwięku dla Warzone

Źródło: www.charlieintel.com