Odblokowanie Warzone LAPA, wyzwania, schemat nieprawidłowości i nie tylko


LAPA to najnowszy pistolet maszynowy, który trafi do Call of Duty: Warzone i będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. W rezultacie gracze chcą dowiedzieć się, jak odblokować LAPA podczas wydarzenia The Haunting Halloween w Warzone.

LAPA jest opisywany jako mający „wolniejszą szybkostrzelność” niż większość innych pistoletów maszynowych, ale nadrabia to „niezawodnymi uszkodzeniami”, „dobrą kontrolą ognia” i „lepszą obsługą i zasięgiem”. Oznacza to, że LAPA może zachowywać się podobnie do SMG, jak Milano. Może nie niszczyć na bardzo bliskim dystansie, jak OTs 9 lub MAC-10, ale prawdopodobnie będzie świetnym wszechstronnym pojazdem, który może znaleźć wygodne miejsce na naszej liście najlepszych dział Warzone.

Jak więc odblokować LAPA w Warzone podczas The Haunting? Będzie na to kilka sposobów, ale jesteśmy gotowi, aby poinformować Cię, jak to zrobić. Oto jak odblokować najnowszy pistolet maszynowy Warzone.

Odblokowanie Warzone LAPA

Pierwszym sposobem na odblokowanie LAPA jest wypełnianie wyzwań w grze które są związane z wydarzeniem Halloween, The Haunting.

LAPA możesz odblokować, wykonując wszystkie wyzwania, które składają się na wydarzenie, podobnie jak broń do walki wręcz Sai została przekazana graczom po ukończeniu wszystkich wyzwań z The Numbers w sezonie 5.

Po uruchomieniu The Haunting zaktualizujemy ten przewodnik, aby poinformować Cię, ile jest wyzwań i z czym się wiążą

Plan Warzone LAPA

Drugim sposobem odblokowania LAPA w Warzone jest zakup w sklepie schematu broni. Jeśli kupisz pakiet Straszny Koniec, otrzymasz plan LAPA o nazwie Nieprawidłowość. To odblokuje LAPA do użycia w Warzone.

W ten sposób możesz zdobyć pistolet maszynowy LAPA w szóstym sezonie Warzone. Czy wpłynie to na meta Warzone? Tylko czas powie…

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Odblokowanie Warzone LAPA, wyzwania, schemat Abnormality i nie tylko”,”type”:”przewodnik”,”category”:”call-of -duty-warzone”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Activision”,”genre”:”Survival”,”title”:”Call of Duty: Warzone „,”gatunki”:[„Survival”,”FPS”,”Free to Play”]}}}}Source : https://www.theloadout.com/call-of-duty-warzone/unlock