Odblokowanie SMG LAPA w Call of Duty: Warzone i Zimna Wojna


LAPA SMG to zupełnie nowa broń, której gracze mogą używać, gdy The Haunting powraca do Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops Cold War. Jednak zanim LAPA SMG będzie można użyć do ochrony, trzeba wykonać kilka wyzwań.

Większość broni wydanych po rozpoczęciu sezonu wymaga odblokowania wyzwań. Ta sama zasada dotyczy pistoletu maszynowego LAPA, ale zamiast zwykłego samotnego wyzwania, została zaimplementowana jako nagroda podczas The Haunting in Verdansk. Gracze muszą zagrać w wiele gier wieloosobowych z czasów zimnej wojny lub skakać z playlisty The Ghosts of Verdansk.


Jak zdobyć RAMIĘ podczas Nawiedzenia SMG? Call of Duty: Zimna wojna i strefa wojny

Niezależnie od tego, czy gracze są Call of Duty: Black Ops Cold War, czy Warzone, należy ukończyć dziewięć wyzwań, aby odblokować LAPA SMG. Zostanie wykorzystana jako ostateczna nagroda podczas Halloweenowego wydarzenia i będzie wymagała trochę dodatkowej pracy.

Gracze Warzone muszą skupić się na nowej playliście o nazwie Duchy Verdansk. Tryb gry jest bardzo podobny do zeszłorocznego trybu The Haunting. Istnieją różne rodzaje lęków, a kiedy gracze umierają, powracają jako duchy i mogą się ożywić. Prawie wszystkie dziewięć wyzwań Warzone wymaga playlisty.

Z drugiej strony gracze Call of Duty: Black Ops Cold War muszą skupić się na wszechstronności gry. Nie oznacza to jednak, że są łatwe, a gracze nadal muszą wskakiwać do wszelkiego rodzaju list odtwarzania. Black Ops Cold War zawiera nowe tryby oparte na Outbreak, Nuketown i Team Deathmatch. Podobnie jak Warzone, The Haunting musi ukończyć dziewięć wyzwań, aby otrzymać nagrodę LAPA SMG.


Inne sposoby na zdobycie pistoletu maszynowego LAPA w obszarze zimnej wojny i strefy wojny

Ukończenie Nawiedzonych wyzwań jest bezpłatne i jest to najlepszy sposób na zdobycie pistoletu maszynowego LAPA już teraz. Jednak to wydarzenie nie jest jedynym sposobem, w jaki gracze zdobywają broń.

Najprawdopodobniej po zakończeniu Nawiedzenia konieczne będzie prostsze wyzwanie, aby odblokować LAPA SMG niezależnie od gry. Ale to oznacza, że ​​gracze muszą poczekać do końca wydarzenia, aby je odebrać.

Wszyscy niecierpliwi LAPA SMG mają już pakiet sklepowy, który natychmiast otwiera broń. Niezależnie od tego, jak zdobywa się broń, okazała się silna w obu grach Call of Duty: Zimna wojna i strefa wojny.

Redaktor Siddharth Satish

Zdjęcie profilowe

Source : https://xnewsnet.com/unlocking-lapa-smg-in-call-of-duty-warzone-and-cold-war/