Obraz Warzone 2 pokazuje każdą lokalizację martwego zrzutu


Dead Drops mogą być pomocnymi narzędziami w trybie DMZ Call of Duty: Warzone 2, a stworzony przez fanów obraz pokazuje graczom, gdzie je wszystkie znaleźć.


A Call of Duty: Warzone 2 gracz stworzył mapę, na której zaznaczono lokalizację wszystkich Dead Drops, które pojawiają się w trybie DMZ gry. DMZ to zupełnie nowy tryb, który został dołączony w momencie premiery Call of Duty: Warzone 2odświeżony tryb Battle Royale, oferujący bardziej taktyczne wrażenia w stylu Ucieczka z Tarkowa oraz Pole bitwy 2042tryb Hazard Zone.


Podobnie jak tryb główny, strefa DMZ wprowadza graczy na luz Strefa wojny 2nową mapę, Al Mazrah, ale bez pewnych elementów battle royale, takich jak zmniejszający się krąg czy mnóstwo wrogich graczy. Tutaj trzyosobowe drużyny mogą swobodnie wypełniać cele, zbierać różne łupy i walczyć z grupami wrogów AI i innych graczy, a ostatecznym celem jest dotarcie do punktu ewakuacyjnego. DMZ może służyć jako dobra praktyka dla Strefa wojny 2doświadczenie Battle Royale, ale nie jest pozbawione własnych unikalnych niebezpieczeństw, ponieważ gracze tracą wszystkie swoje łupy, jeśli umrą przed ekstrakcją.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Gracz Call of Duty: Warzone 2 DMZ znajduje unikalny sposób na wydobycie z wrogich graczy

Martwe zrzuty to śmietniki rozsiane po całej mapie, które mogą nieco złagodzić sytuację, ponieważ wrzucanie do nich łupów może skrócić czasy odnowienia ubezpieczonych miejsc na broń graczy. Co więcej, niektóre misje frakcyjne w trybie DMZ polegają na umieszczaniu określonych ilości przedmiotów w Dead Drop, więc gracze, którzy jeszcze nie ustalili swojej lokalizacji, będą chcieli wiedzieć, gdzie je znaleźć. Na szczęście dla nich, użytkownik Reddit, Hadasha_Prime, udostępnił obraz pokazujący wszystkie ich lokalizacje na mapie, w tym zbliżenia pokazujące dokładnie, gdzie każdy z nich można znaleźć w odpowiednim obszarze. Powinno to znacznie pomóc nowym graczom, którzy wciąż próbują zapoznać się ze wszystkimi sekretami Al Mazrah.

W Al Mazrah można znaleźć tylko sześć Dead Drops, wszystkie z grubsza rozmieszczone w czterech rogach mapy. Al Mazrah to jedna z największych map stworzonych dla Call of Duty franczyzy do tej pory i zawiera więcej interesujących miejsc niż którykolwiek z oryginałów Strefa wojnymapy. Tak więc, chociaż ściągawka Hadasha_Prime może usunąć wyzwanie znalezienia Dead Drops, gracze nadal będą musieli zmagać się z całym terenem, który będą musieli pokonać, a także wszystkimi wrogami i przeszkodami, które prawdopodobnie staną im na drodze.

Dwa tygodnie po premierze DMZ zostało w dużej mierze dobrze przyjęte przez Strefa wojny 2 graczy i uważany za wartościową alternatywę dla głównego trybu Battle Royale. To powiedziawszy, wciąż jest miejsce na ulepszenia, ponieważ gracze zauważyli problemy, takie jak exploit, który może z łatwością dać graczom DMZ maksymalną gotówkę. Niezależnie od tego, czy zostaną one naprawione wkrótce, czy nie, na razie gracze cieszą się zmianą tempa zapewnianą przez DMZ niezależnie od tego.

Call of Duty: Warzone 2 jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Call of Duty: Warzone 2 w trybie DMZ może korzystać z nocnej wersji Al MazrahŹródło : https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-2-image-every-dead-drop-location/