Objaśnienie rykoszetu przeciw oszustom Call of Duty w Warzone i Vanguard


Nadchodzi nowe rozwiązanie zapobiegające oszustwom Call of Duty: Straż przednia i do Call of Duty: Warzone zwany Rykoszetem. Jest to całkowicie nowy system zapobiegający oszustwom zaprojektowany przez programistów Activision dla Call of Duty. Biorąc pod uwagę, jak duży problem z oszustami nadal ma Warzone, wielu zastanawia się, jak działa ten nowy system przeciwdziałania oszustwom. W tym artykule wyjaśnimy wszystko, o czym musisz wiedzieć Call of Duty Rykoszet anty-cheat.

Po pierwsze, Ricochet to system zapobiegający oszustwom na poziomie jądra. Ricochet nie będzie dostępny na konsolach, ale wpłynie również na graczy konsolowych, ponieważ przytłaczająca większość oszustw odbywa się za pomocą oprogramowania innych firm na PC. Różne wallhacki, aimboty i exploity radarowe będą miały wpływ na to nowe oprogramowanie zapobiegające oszustwom, ponieważ tego rodzaju hacki są wykonywane na PC.

Jednak hacki oparte na kontrolerach, takie jak te, które są możliwe w przypadku urządzeń Cronus, nie będą miały wpływu na tego rodzaju system przeciwdziałania oszustwom. Podobnie jak w przypadku każdej gry dostępnej na konsolę, jeśli używasz kodów sprzętowych do manipulowania danymi wejściowymi, zanim zostaną one zarejestrowane przez konsolę, niezwykle trudno jest określić, co jest oszustwem, a co jest organiczną rozgrywką.

Powiązane: Objaśnienie wydarzenia i przyjęcia w Call of Duty w sezonie 6

To znaczy Call of Duty nadal będą mieli oszustów, ale gry takie jak Valorant lub CS:GO które również mają oprogramowanie zapobiegające oszustwom, również mają oszustów. Bez względu na to, jakie rozwiązanie anty-cheatowe zostanie zastosowane, 100% oszustów nie zostanie wyeliminowanych, ale większość z nich zostanie. Dzieje się tak po części dlatego, że znacznie trudniej jest oszukiwać, mniej ludzi będzie oszukiwać.

Ważne jest również, aby zrozumieć, że Ricochet to anty-cheat na poziomie jądra. Ten rodzaj oprogramowania zapobiegającego oszustwom jest dość powszechny, ale nie jest to jedyny rodzaj oprogramowania zapobiegającego oszustwom. Oprogramowanie zapobiegające oszustwom na poziomie jądra ma najniższy poziom dostępu do komputera, dzięki czemu może z łatwością wykryć próby wykorzystania gry.

Jednak ze względu na to, jak niskiego poziomu wymaga ochrona przed oszustwami na poziomie jądra dostępu, wiele osób ma obawy związane z prywatnością tego typu oprogramowania. Aplikacje, które działają w tle, monitorując wszystko, co robisz, brzmi jak Rok 1984 dla wielu graczy na PC, a wielu innych graczy PC martwi się możliwym wpływem tego procesu w tle na wydajność.

Powiązane: Czy Call of Duty: Vanguard ma SBMM lub matchmaking oparty na umiejętnościach?

Wiele rozwiązań zapobiegających oszustwom działa na poziomie jądra, ale nie wszystkie. Podczas Valoranta Oprogramowanie zabezpieczające przed oszustwami Vanguard jest na poziomie jądra, system VAC Valve, który działa we wszystkich ich grach, nie jest na poziomie jądra. Oprogramowanie zabezpieczające przed oszustwami w rodzaju VAC działa na poziomie aplikacji i nie ma tak dużego dostępu do komputera, jak oprogramowanie zabezpieczające przed oszustwami na poziomie jądra.

Ponadto oprogramowanie zapobiegające oszustwom na poziomie jądra nie jest takie samo. Oprogramowanie zapobiegające oszustwom na poziomie jądra zazwyczaj działa jako oddzielna aplikacja wraz z grą, ale nie zawsze działają one tak samo. Valoranta Anti-cheat Vanguard uruchamia się z komputerem i pozostaje aktywny, dopóki go nie wyłączysz. Dodatkowo, jeśli opuścisz Vanguard, będziesz musiał ponownie uruchomić cały komputer, aby grać Valorant.

Rykoszet tak nie zadziała. Rykoszet uruchamia się tylko wtedy, gdy uruchamiasz jeden z nich Strefa wojny lub Awangarda i działa, gdy te gry są uruchomione. Nie będziesz również potrzebował Ricochet, aby rozpocząć grę na komputerze, ani też nie musisz ponownie uruchamiać komputera, aby grać Strefa wojny lub Awangarda. Niemniej jednak oba rozwiązania zapobiegające oszustwom są przykładami zapobiegania oszustwom na poziomie jądra, chociaż mają duże różnice.

Powiązane: Najlepsze sposoby na wyrównywanie broni i kamuflaży Grind w sezonie 6 zimnej wojny

Oprogramowanie zapobiegające oszustwom na poziomie jądra, takie jak Ricochet, jest mniej inwazyjne niż Vanguard i ma mniej problemów związanych z prywatnością niż Vanguard, ale Vanguard jest bardziej wszechstronnym rozwiązaniem, które ostatecznie spowoduje mniejszą liczbę oszustów w Valorant niż Call of Duty. Jednak niekoniecznie potrzebujesz anty-cheat na poziomie jądra, takiego jak Vanguard, aby chronić się przed oszustami.

w CS:GO Valve ma zaimplementowany system zapobiegający oszustwom na poziomie aplikacji, ale system przeciwdziałania oszustwom CS:GO to coś więcej niż tylko VAC. Dla bardziej konkurencyjnej strony Kontratak, istnieją klienty innych firm, takie jak ESEA i FACEIT, z których oba mają zabezpieczenie przed oszustwami na poziomie jądra. Wiekszosc z Kontratak gra nie odbywa się za pomocą anty-cheat na poziomie jądra, ale oszuści dzisiaj w Kontratak są dość rzadkie.

Chociaż ważne jest, aby zrozumieć, że oszukiwanie działa inaczej, gdy do gry wrzuci się rywalizację. Stawka za oszustwo jest znacznie wyższa na poziomie rywalizacji, gdzie oszust może zrujnować turniej i stać się zakłopotaniem dla całej społeczności, ale jednocześnie w rozgrywkach rywalizacyjnych jest znacznie mniej oszustów niż w zwykłych, publicznych meczach.

Powiązane: Objaśnienie wzmocnienia i odwrotnego wzmocnienia w Call of Duty

Oszuści są najczęstsi na niższych poziomach gry, szczególnie w meczach casualowych, ponieważ większość oszustów nie jest zainteresowana prawdziwą rywalizacją, są tam, aby trollować lub ciągnąć łatwe wygrane, aby chwalić się swoimi statystykami. Tak więc w bardziej casualowej grze, takiej jak Call of Duty, bardzo ważne jest naprawdę silne rozwiązanie zapobiegające oszustwom.

Plus, Call of Duty nie będzie działać jak Kontratak gdzie są różni klienci, których możesz użyć do gry z różnymi systemami dobierania graczy i rozwiązaniami zapobiegającymi oszustwom. Ricochet to wszystko, co będzie na PC, a Ricochet stanie się oficjalnym systemem anty-cheatowym firmy Call of Duty.

Rykoszet to nie jedyna nadchodząca zmiana Call of Duty system anty-cheatowy. Wraz z ogłoszeniem Ricochet pojawiła się wiadomość, że Activision będzie bardziej inwestować w infrastrukturę przeciwdziałającą oszustwom. Może to obejmować lepsze funkcje raportowania, bardziej oddanych członków zespołu ds. bezpieczeństwa itp.

Powiązane: Jak wyłączyć SBMM lub dobieranie oparte na umiejętnościach w Call Duty i uzyskać wyjaśnienie łatwego lobby

Oznacza to, że nadal powinieneś zgłaszać graczy, których podejrzewasz o oszustwo, a nie po prostu akceptować, że pokonali Ricochet i iść dalej. Gdy ludzie dostaną w swoje ręce Ricochet i nauczą się go wykorzystywać, pojawią się nowe kody, które będą musiały zostać najpierw zidentyfikowane przez programistów, aby sobie z nimi poradzić.

ten Call of Duty reakcja społeczności na Ricochet była nieco mieszana, ale wynika to głównie z faktu, że anty-cheat jeszcze nie został wprowadzony, więc oszustwa nadal stanowią poważny problem, zwłaszcza dla Strefa wojny. Gra działa od lat, a oszukiwanie było cierniem w boku graczy przez cały czas.

Chociaż, trzeba przyznać, niektórzy są również zaniepokojeni kontrolowanym przez Activision oprogramowaniem na poziomie jądra, które obserwuje, co robisz na swoim komputerze. Po ogłoszeniu Ricochet twórcy szybko stwierdzili, że zbudowali Ricochet z myślą o prywatności i że za pomocą tego oprogramowania nie będzie możliwe nielegalne monitorowanie, ale nie będziemy wiedzieć na pewno, jak Ricochet działa, dopóki nie zostanie uruchomiony.

Powiązane: SBMM lub matchmaking oparty na umiejętnościach w Call of Duty: Warzone, Vanguard, Black Ops Cold War i Modern Warfare wyjaśnioneSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BE2E0796CE3D4815B3CC5B45B3461377&url=https%3A%2F%2Fepicstream.com%2Farticle%2Fcall-of-dutys-anti-cheat-ricochet-in-warzone-and-vanguard-explained&c=2443787235336900621&mkt=fr-fr