Objaśnienie celów trybu DMZ w Warzone 2


Wraz z szybko zbliżającą się datą premiery tryb DMZ Call of Duty: Warzone 2 wreszcie ujawnia dokładnie to, czego gracze mogą się spodziewać.


Nowy tryb DMZ debiutujący z Call of Duty: Warzone 2 został szczegółowo omówiony w szczegółach i czego mogą oczekiwać gracze. Tryb DMZ pierwotnie wyciekł, ale do niedawna niektóre szczegóły pozostawały niejasne.


Ten tryb to zupełnie nowy dodatek do Call of Dutyodpowiedź na gatunek battle royale, który po raz pierwszy zamanifestował się w Call of Duty: Warzone, i podobnie jak tryb oryginalny, czerpie inspirację z popularnej gry, która zrodziła swój własny rodzaj strzelanki. W tym przypadku ta gra to Ucieczka z Tarkowaa DMZ nosi inspirację na rękawie.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Gunship Perk prowadzi gracza Call of Duty: Modern Warfare 2 do rzadkiej animacji

Opisywany jako tryb stworzony dla „hardkorowych komplementariuszy”, skupia się na przetrwaniu w obliczu zagrożeń NPC i PC, ponieważ gracze próbują zdobyć najlepszy sprzęt, jaki mogą. Gdy mają już wszystko, czego chcą lub myślą, że mogą odejść, muszą dotrzeć do bezpiecznej strefy i uciec, co będzie głównym celem większości graczy. Wielu graczy spodziewało się tego po Strefa wojny 2 i DMZ ujawniają, ale jest kilka szczegółów, które czynią ten tryb jeszcze bardziej interesującym.

Call of duty Warzone 2 kluczowa grafika

Na początek gracze mogą wziąć jedną „przemytną” broń i więcej w samym trybie, chowając ją w plecaku. Tę broń można zatrzymać, jeśli zdoła z nią uciec i, co najciekawsze, może istnieć poza tradycyjną Call of Duty system progresji. Daje to graczom namacalną zachętę do zanurzenia się w Strefie Wykluczenia, gdy od razu zauważą broń, której potrzebują. Oczywiście każda z tych przemytniczych broni upuszczonych podczas tego trybu jest stracona na zawsze, co najmniej zaskakujące ze szczegółów DMZ ujawnionych i nadając trybowi największy stres.

Oprócz celu, jakim jest zdobycie jak największej ilości łupów z kontrabandy, gracze mogą brać udział w misjach frakcyjnych. Będą mieli domyślnie odblokowaną jedną frakcję, odblokowując inne, wykonując więcej misji. Poza tym dostępne są również misje poboczne, takie jak ratowanie i konkretne zabójstwa celu. Sposób, w jaki gracze radzą sobie z tymi misjami, zależy od nich i jest częścią wolności, jaką daje im tryb DMZ.

Nie ma również koła zamykającego, a gracze zamiast tego muszą radzić sobie z burzami piaskowymi lub wdzierającym się promieniowaniem. Jednak ich źródła można w rzeczywistości wyśledzić i rozwiązać, aby powstrzymać zagrożenie, co jest kolejną zachętą dla graczy do ścigania. Tryb DMZ zostaje zwolniony z Strefa wojny 2 w dniu premiery, dzięki czemu gracze wkrótce będą mogli sami porównać i porównać ją z podobnymi grami.

Call of Duty: Warzone 2 premiera 16 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Nowe funkcje kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 mogą być mechaniką DMZ

Źródło: PCGamesNŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637161f842b6485b8243ec77c65e2523&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-dmz-objectives%2F&c=7344230189146072219&mkt=fr-fr