Noże do rzucania zostaną poważnie osłabione w aktualizacji Reloaded sezonu drugiego, dzieląc społeczność Warzone.

Noże do rzucania otrzymują ogromne osłabienia w aktualizacji sezonu drugiego

Noże do rzucania otrzymały ogromne osłabienia w ramach aktualizacji Dodanego Sezonu Drugiego, a zmiany podzieliły społeczność Warzone na dwie części. Raven Software położyło kres osłabianiu noży do rzucania w aktualizacji Dodanego Sezonu Drugiego; W odpowiedzi na to, że Noże przejęły Warzone jako najpopularniejszy śmiercionośny przedmiot, aktualizacja śródsezonowa zmniejszyła obrażenia od broni rzucanej z 200 do 175, co oznacza, że ​​gracze nie mogą już powalić wroga jednym strzałem w klatkę piersiową. Jeśli po aktualizacji gracz będzie chciał natychmiast powalić wroga nożem do rzucania, będzie musiał to zrobić albo strzał w głowę, albo w przeciwnika, który już jest powalony, co zaskakuje graczy.

Dodano sezon drugi, który wstrząsa metą przedmiotów wyposażenia Warzone

Jak można było się spodziewać po społeczności, która rzadko jest jednomyślna w sprawie kontrowersyjnej zmiany, graczom nie udało się osiągnąć konsensusu. Z jednej strony noże do rzucania przydają się, gdy graczom kończy się amunicja i desperacko muszą zabić jednego wroga w ostatniej chwili. Ale jednocześnie doszło do punktu, w którym gracze mieli tendencję do używania przedmiotów wyposażenia w bliskim starciu, zamiast strzelać z broni.

Niektórzy gracze twierdzą, że noże do rzucania tracą całą swoją wartość, jeśli nie mogą wydostać się z opresji. „Ogromna strata, a ja jestem przeciętnym graczem. Były decydujące w delikatnych sytuacjach” – argumentował jeden z użytkowników. Tymczasem inna część graczy utrzymywała, że ​​ta zmiana była już dawno spóźniona, ponieważ noże do rzucania były zbyt potężne. „Jestem prawie pewien, że udało mi się zabić jednym trafieniem, mając pełną osłonę i pełne zdrowie, więc to dla mnie zwycięstwo” – dodał drugi komentator.

Istnieje również grupa członków społeczności, których ta aktualizacja nie dotyczy, ponieważ nadal będą mogli robić to samo, co wcześniej, z rzucaniem nożami. Jeden z graczy napisał: „Nie obchodzi mnie to, dopóki kończą upadki. » Jeśli gracze zdecydują się zaprzestać używania noży do rzucania i granatów po tej aktualizacji, która osłabiła oba, dron szturmowy może być kolejną najlepszą opcją, ponieważ śmiercionośny przedmiot jest idealny do odsunięcia wroga MW3 z dala od osłon lub dachów.

Źródło: www.bing.com