Nowy tryb gry, o który prosili gracze Warzone, inspirowany grą Counter-Strike 2

Gracze Warzone wzywają do dużych zmian w Battle Royale Call of Duty, żądając, aby gra skopiowała pewną funkcję z Counter-Strike 2 firmy Valve.

CS2: odniesienie dla graczy

CS2, kontynuacja CS:GO, jest wciąż w fazie beta i nie jest jeszcze dostępna dla ogółu społeczeństwa, ale od czasu jej ogłoszenia wywołuje już wiele szumu w Internecie, ponieważ gracze z niecierpliwością czekają na bardziej wyrafinowane wrażenia, które stały się punktem odniesienia dla rywalizacji FPS ostatnich dekad.

Gracze Call of Duty chcą zmian

Nie tylko gracze Counter-Strike uważają, że gra wygląda świetnie, ponieważ nawet gracze Call of Duty chcą, aby pewne aspekty gry zostały skopiowane, a wraz ze zbliżającym się przejściem do Modern Warfare 3 może to być idealny moment na to.

Bomby dymne CS2 w Warzone?

Publikując fragment na Reddicie, gracz Call of Duty, JoeThrilling, powiedział po prostu: „Warzone potrzebuje takiego dymu”.

Bomby dymne przeszły duże zmiany w CS2, stając się bardziej reaktywne na otoczenie i mogą na nie oddziaływać strzały, światło, granaty i inne obiekty, tworząc okna widzenia dla atakujących.

W CS:GO gracze mogli tworzyć „jednokierunkowe” bomby dymne, przez które mogli widzieć, ale których wrogowie nie widzieli – problem, który jest również widoczny w Call of Duty – dając im nieuczciwą przewagę.

Ponieważ bomby dymne były tak dużą częścią meta Warzone 2 od premiery, wielu graczy zgodziło się z Joe w komentarzach, chociaż wielu żartowało, że serwery Call of Duty po prostu nie mogły sobie z tym poradzić.

Inni po prostu twierdzili, że byłoby „znacznie lepiej” lub „chcieliby, żeby Warzone miało taki poziom szczegółowości”.

Czas pokaże, czy programiści z Raven Software zechcą stworzyć bomby dymne wolumetryczne jak w CS2, czy w ogóle je zmienić.

Źródło: www.dexerto.com