Nowy tryb DMZ Call of Duty może zostać uruchomiony wraz z Warzone 2, sugeruje ocena


Dodatkowe raporty Toma Ivana.

Oczekiwany, ale wciąż niezapowiedziany tryb DMZ Call of Duty może pojawić się po Modern Warfare 2 w ramach Warzone 2, sugerują oceny gier.

Activision ogłosiło niedawno, że Warzone 2 pojawi się jeszcze w tym roku, wkrótce po dacie premiery Call of Duty Modern Warfare 2, która miała miejsce 28 października.

Wyposażony w „nowy tryb piaskownicy” i „zupełnie nową przestrzeń gry”, Warzone 2 będzie dostępne na PC, a także na konsole obecnej i ostatniej generacji, podobnie jak Modern Warfare 2, podał w czerwcu wydawca.

Call of Duty: Warzone, piąty sezon kinowy „Ostatnia walka”

Oba tytuły zostały niedawno ocenione przez ESRB, a zwłaszcza DMZ jest wymieniony w klasyfikacji Warzone 2.

„To strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w uniwersum Call of Duty, w której gracze biorą udział w różnych wydarzeniach bojowych dla wielu graczy (np. Battle Royale, potyczki w stylu plunder/DMZ)”, czytamy.

Strefa DMZ nie jest wymieniona w klasyfikacji Modern Warfare 2 ESRB.

Relacjonując w lipcu Try Hard Guides, dobrze poinformowany pisarz Tom Henderson twierdził, że DMZ będzie trybem ekstrakcji powiązanym z premium Modern Warfare 2, a nie będzie oferowany jako darmowe doświadczenie, takie jak Warzone.

A na początku tego miesiąca jeden z piłkarzy LA Rams zaproszony do gry w Modern Warfare 2 wcześnie potwierdził włączenie strefy DMZ, która jest podobno inspirowana Escape from Tarkov, za pośrednictwem zdjęcia udostępnionego na Twitterze.

Nowy tryb DMZ Call of Duty może zostać uruchomiony wraz z Warzone 2, sugeruje ocena

Chociaż Activision jeszcze oficjalnie nie ogłosiło DMZ, powiedziało, że „przyszłość Call of Duty zostanie ujawniona” podczas prezentacji produktu 15 września, kiedy wydaje się prawdopodobne, że deweloper Infinity Ward szczegółowo opisze nowy tryb.

Data premiery Warzone 2 mogła zostać ujawniona w zeszłym tygodniu za pośrednictwem tego, co podobno wyciekło z wewnętrznego dokumentu Activision, który wymienia go jako premierę 16 listopada.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630426b8e1724fdab0c83d7be0f4c1b6&url=https%3A%2F%2Fwww.videogameschronicle.com%2Fnews%2Fcall-of-dutys-new-dmz-mode-could-launch-with-warzone-2-rating-suggests%2F&c=10186603933478278016&mkt=fr-fr