Nowy tryb „DMZ” Call of Duty będzie dostępny w Warzone 2 w dniu premiery


Długo oczekiwane wydanie Call of Duty bitwa królewska Strefa wojny 2 jest rzekomo na horyzoncie – wyciekł na początku tego miesiąca – a przebojowy tytuł dla 100 graczy wprowadza nowe tryby na stół, kiedy w końcu trafi na cyfrowe półki.

Najważniejszym z nich jest Warzone 2 nowy tryb ekstrakcji „DMZ”.

I zgodnie z nowymi przeciekami nie będziemy musieli długo czekać, aby dostać się w swoje ręce Ucieczka z Tarkowa-styl Call of Duty Playlista albo: Pojawi się wraz z wydaniem pełnej gry po globalnej premierze gry Infinity Ward, która odbędzie się 28 października. Modern Warfare 2.

Pierwotnie jedyne informacje, o których mieliśmy dostęp Warzone nowe tryby gry to przecieki dostarczone przez profesjonalnych graczy Warzone i Redditor „Metaphor”.

Obraz za pośrednictwem Totemu Nieskończoności

Teraz władcy rankingu, ERSB, mają (może przypadkowo) błogosławieństwo Dorsz fani z nowymi szczegółami na temat nadchodzącego battle royale.

Kontynuacja popularnej serii Strefa wojny został oceniony przez Entertainment Rating Software Board (ERSB) w tym tygodniu, a dzięki tej ocenie fani otrzymali soczyste spoilery na temat tego, co ma zawierać nadchodzący sequel.

Strefa wojny 2 będzie zawierać graczy angażujących się „w różne wydarzenia bojowe dla wielu graczy (np. Battle Royale, potyczki w stylu grabieży / DMZ).” Strzelanka FPS zostanie wydana na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i PC.

Deweloperzy trzymali usta zamknięte w zdecydowanej większości Warzone 2 szczegóły, co oznacza, że ​​fani będą musieli z niecierpliwością czekać na pojawienie się aktualizacji.

Obraz za pośrednictwem Totemu Nieskończoności

Przynajmniej fani mogą przynajmniej odpocząć, wiedząc Modern Warfare 2 wydanie szybko się wspina. w odróżnieniu Strefa wojny 2, Modern Warfare 2 szczegóły były szeroko udostępniane w Internecie (i oczywiście w Dot Esports), a jako remaster poprzedniego tytułu, nie ma nic do ukrycia przed jego październikowym nadejściem.

Strefa wojny 2 ma przybyć w połowie do końca listopada tego roku.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6304660a46974dd3a63197259c647693&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fcall-of-dutys-new-look-dmz-mode-will-be-available-in-warzone-2-at-launch&c=14602750733085904713&mkt=fr-fr