Nowy trend wirusowy w Warzone TikTok to mroźne zabójstwa „okładki albumu”


Najnowszy trend TikTok w Call of Duty: Warzone staje się wirusowy ze wszystkich właściwych powodów. Ludzie stają się tak kreatywni jak zawsze, ustawiając płynne zabójstwa, aby pozować do okładek albumów „Parental Advisory: Explicit Content”.

W strzelankach pierwszoosobowych śmierć nigdy nie jest zabawnym doświadczeniem. A ginąć w okropnej egzekucji bez szansy na oddanie strzału? To jeszcze mniej zabawne.

W jakiś sposób twórcy Warzone TikTok przenieśli sprawy na nowy poziom. Teraz przygotowują najbardziej dziwaczne zabójstwa – wszystko w imię tworzenia zrzutów ekranu, które wyglądają jak lodowate okładki albumów.

Ustawione na hip-hopowy utwór „pozowy”, wirusowe TikToks działają według podobnej formuły. Ale jeden przypadek, który dosłownie używa Mołotowa jako scenerii w tle, był tak „ognisty”, że przykuł uwagę popularnego streamera Twitcha FaZe Swagg.

Zabójstwa okładek albumów stają się wirusowe w nowym trendzie Warzone TikTok

Swagg wysłano klip do innego streamera LuckyChamu. I bardzo łatwo zrozumieć, dlaczego zdecydował się to zrobić, z prostym napisem „oni ewoluują”.

Zamiast po prostu wykonać prostą egzekucję, „dpistolshrimp” Warzone TikTok najpierw rzucił Mołotowa na bok. A gdy wideo zatrzymało się w połowie zabójstwa, było oczywiste, dlaczego — ponieważ ogniste tło stworzyło lodowatą okładkę albumu.

@deathbysmoochy Chciałem wypróbować ten trend. Jak ja to zrobiłem? #gaming #parentaladvisory #codrebirthisland #gamergirl #OneSliceChallenge ♬ oryginalny syn – MAKAN

Dpistolshrimp nie jest jedynym, który angażuje się w ten trend. Inny twórca, który kieruje się „deathbysmoochy”, wybrał dla siebie klasyczną egzekucję, ale z pewną pomocą przypadkową.

W wersji Smoochy’ego udają się zabić kogoś jako Jigsaw i, w idealnym momencie, ktoś inny leci na spadochronach w tle.

BM (złe maniery) jest popularnym zachowaniem w grach FPS, ale należy się tu pochwalić społeczności TikTok Warzone. Naprawdę podnieśli stawkę, zamieniając wstyd swoich ofiar w treści wirusowe.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-players-pose-for-icy-album-cover-kills-in-viral-tiktok-trend-1685376/