Nowy pakiet Call of Duty MW2 i Warzone 2: opłata za lepsze wrażenia z gry

Sezon 5 Call of Duty dla Modern Warfare 2 i Warzone 2 niedawno się rozpoczął i przyniósł nową zawartość. Jednak jedna z tych treści okazała się być pay-to-win, która jest znienawidzona przez graczy, ponieważ daje ogromną przewagę.

Płać, aby wygrać skórki i przedmioty

Skórki i przedmioty typu pay-to-win od dawna stanowią problem w Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2. Chociaż te skórki zwykle oferują transformacje już istniejącej broni i postaci, są chwile, kiedy jest to niesprawiedliwe. Podobny dramat miał miejsce w poprzedniej grze, gdzie skórka Roze wywołała spore poruszenie w społeczności.

Tego typu pakiety pay-to-win były wprowadzane do gry kilka razy i dzieje się to ponownie. Tak więc fani nie są zbyt zaskoczeni dodaniem kontrowersyjnego nowego pakietu, który kosztuje 20 USD. Oto wszystko, co wiemy o tym nowym dodatku i jego zaletach.

Call of Duty dodaje kontrowersyjny nowy dodatek z pakietem Dark Rituals 3

Skórki Dark Rituals 3 dają graczom skórkę ducha o nazwie Opętany, z efektami świetlnymi. Ta sama estetyka dotyczy również broni, z podobnym czerwono-czarnym motywem. Jednak kontrowersyjną częścią pakietu są jego dodatki DMZ i niestandardowe celowniki Holotherm dla dołączonej broni.

Zwykłe celowniki Holotherm pozwalają graczom widzieć przez dym podświetlanie graczy, podczas gdy Holotherm DR3 daje dodatkowy bonus. Zamiast po prostu podświetlać przeciwników w zasięgu wzroku, izoluje ich również, kolorując ich na czerwono, zachowując resztę normalnego obrazu. W ten sposób przeciwnicy są bardziej widoczni niż w przypadku zwykłego holotermu.

Nie tylko to, ale korzyści w strefie DMZ z tym pakietem są również przytłaczające na wiele sposobów. Na przykład skórka Ducha daje graczom darmowy UAV za każdym razem, gdy lądują w strefie zdemilitaryzowanej. Zdobycie UAV w strefie DMZ jest trudne i ryzykowne dla strzelca, jednak ten zestaw to ułatwia.

Dodatkowo broń jest również ubezpieczona po 15 minutach odnowienia, więc gracze nie tracą broni podczas walki w DMZ. Więc gracze mogą trzymać broń z obezwładnionymi celownikami, aby dominować w strefie zdemilitaryzowanej. Co sprawia, że ​​ten pakiet pay-to-win jest kontrowersyjny dla wielu graczy na całym świecie.

To wszystko, co mogliśmy zebrać w pakiecie Dark Rituals 3, który jest uważany za pay-to-win w Call of Duty. Jeśli chcesz otrzymywać więcej aktualizacji Warzone 2 i Modern Warfare 2, obserwuj nas. Ewentualnie, jeśli chcesz teraz przeczytać podobne treści, odwiedź nasze centrum, klikając tutaj!

źródło: thesportsrush.com